Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

Inicjatywa Nowa Praca jako dobra praktyka Employer Brandingu

6 listopada w klubie Kawon w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie „EB Master”, na którym Nowa Praca zostanie przedstawiona jako dobra praktyka.

Nowa Praca jako innowacyjny projekt

Podczas spotkania w ramach EB Masters, które odbędzie się w Zielonej Górze w klubie Kawon projekt związany z inicjatywą Nowa Praca zostanie przedstawiony jako dobra praktyka. Działania związane z projektem są coraz bardziej widoczne i przynoszą ciekawe efekty.

Nowa Praca jest najprawdopodobniej pierwszym takim projektem na skalę Polski, zrzeszającym kilku pracodawców w jeden organizm PR-owy, employer brandingowy i rekrutacyjny. Podczas wydarzenia o Nowej Pracy opowiedzą Łukasz Rut z Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, Dominika Koryga i Katarzyna Grygiel z firmy JOST Polska.


Przeczytaj również: Nowa Praca wyróżniona w Konkursie „Biznes Wrażliwy Społecznie”


Employer Branding w Kawonie

To już 3 spotkanie w ramach EB Masters odbywające się w Zielonej Górze. Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej, a także osoby odpowiedzialne na co dzień za marketing i PR.

Może przyjść jednak każdy, kto interesuje się zagadnieniem empoyer brandingu oraz chce zmieniać własną firmę i rynek pracy na lepsze.

EB MASTERS odbędzie się 6 listopada o 18:00 w klubie Kawon w Zielonej Górze. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na to spotkanie.

Sprawdź wydarzenie na Facebooku!


Przeczytaj również: Pierwszy Startup Weekend w Lubuskiem za nami [ZDJĘCIA]


 


Tagi
Czytaj więcej