Aktualność Pracodawcy

Jak wygląda praca montera w NORD Napędy?

Rekrutacja w NORD Napędy Kariera nabiera rozpędu! Firma szuka właśnie do pracy monterów - czeka aż 10 stanowisk. Posłuchaj pracowników NORD Napędy i dowiedz się, na czym polega ta praca i kto może ją wykonywać.

Jakich pracowników szuka firma NORD Napędy?

Aktualnie firma NORD Napędy poszukuje do swojego nowosolskiego zakładu pracowników na stanowisko monter oraz lakiernik. Głównym atutem tej pracy jest jej stabilność i stosunkowo łatwe obowiązki. Kandydaci, którzy zgłaszają się do pracy nie muszą mieć doświadczenia w zakładach produkcyjnych – wystarczy zaangażowanie, chęć nauki i determinacja. Przeszkolimy każdą osobę, która nie posiada kwalifikacji, a chce się rozwijać.

Posłuchaj, na czym polega praca montera i ja wygląda proces wdrożenia na to stanowisko.


Przeczytaj również: Jak zostać operatorem maszyn CNC?


Jak wygląda praca montera?

Zapytaliśmy pracowników NORD Napędy, jak wygląda praca montera w ich nowosolskim zakładzie. Czy to trudne zadanie wymagające siły i zdolności manualnych? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe szkolenia, które pomogą w rozpoczęciu pracy montera? Posłuchaj Karola, koordynatora Działu Montażu Falowników.

Czy praca montera to praca dla kobiet?

Staramy się maksymalnie ułatwić obowiązki nowym pracownikom – wszystkie wytyczne montażu zawsze umieszczamy w zleceniach, tak by łatwiej było zrozumieć specyfikę pracy. Każdy z pracowników przychodzących do NORD Napędy przechodzi przez okres wprowadzający – uczy się swoich zadań i już po trzech tygodniach jest w stanie pracować całkowicie wydajnie i efektywnie. Praca montera, to także praca, w której sprawdzą się kobiety. Przykładamy dużą wagę do pomocy im na tym stanowisku oraz pokazania im wszystkiego krok po kroku.

Posłuchaj Magdaleny, naszej najmłodszej stażem koleżanki.

Aplikuj do NORD Napędy! Zobacz najnowsze oferty pracy → 


Tagi
Czytaj więcej