Pracodawcy

Jak wygląda praca w dziale uzwajalni w NORD Napędy?

Czym zajmuje się firma NORD Napędy i jak wyglądają obowiązki pracowników uzwajalni na co dzień? Jak wygląda proces uzwajania maszyn

Uzwajalnia w NORD Napędy

Dział uzwajalni w zakładzie w Wiechlicach jako jedyny w Europie, a drugi na świecie, wykonuje uzwojenia silników elektrycznych metodą ręcznego uzwajania. Sercem silników elektrycznych firmy NORD jest uzwojenie – wykonuje się je z niezwykłą dokładnością pod okiem wykwalifikowanej kadry, cechującej się precyzją i zdolnościami manualnymi. Umiejętności te są niezbędne w procesie produkcji uzwojeń silników elektrycznych. Przy użyciu najwyższej klasy komponentów, nowoczesnych technologii produkcji oraz zastosowaniu zaawansowanej aparatury kontrolno-pomiarowej NORD Napędy oddaje w ręce klientów produkt najwyższej jakości.


Przeczytaj również: Październikowe oferty pracy z Nowej Soli


Jak wygląda praca w uzwajalni?

O pracy w uzwajalni opowiada Pani Ewa Widecka – Koordynatorka Grupy w dziale uzwajalni w NORD Napędy, która jest związana z firmą od 12 miesięcy. Duże zaangażowanie w pracę, chęci rozwoju oraz nietuzinkowe kompetencje miękkie spowodowały, że drzemiący w Pani Ewie potencjał został dostrzeżony przez Dyrekcję Spółki NORD w Wiechlicach.


Tagi
Czytaj więcej