Pracodawcy Strefa

Jesienna rekrutacja w strefie ekonomicznej w Nowej Soli

Trwa rekrutacja na specjalistów w nowosolskich firmach. Sprawdź kogo szukają firmy i rozwijaj swój potencjał z najlepszymi.

Myślisz o zmianie pracy? A może szukasz okazji, by się przekwalifikować i zdobyć nowe umiejętności? Koniecznie sprawdź aktualne oferty pracy w Nowej Soli i wybierz stanowisko dla siebie.

Poszukiwani specjaliści i pracownicy produkcyjni

Najszerszą rekrutację prowadzi obecnie firma Mazel. Wśród stanowisk znajdują się oferty zarówno dla pracowników produkcyjnych, jak i specjalistów – od elektromonterów, przez technika utrzymania ruchu po finansowego analityka.

Oferty pracy w Mazel Nowa Sól

>> Mazel – Kosztorysant w Dziale Instalacji Elektrycznych

>> Mazel – Elektromonter z niemieckim

>> Mazel – Brygadzista / Kierownik Budowy

>> Mazel – Elektryk / Elektromonter (Niemcy)

>> Mazel – Monter Rozdzielnic Elektrycznych

Specjaliści w Alumetalu

Rekrutację prowadzi także firma Alumetal – jeden z największych w Europie Centralnej producentów aluminiowych stopów odlewniczych. W tej chwili Alumetal poszukuje pracownika do działu logistyki, a także sprawnego i doświadczonego kierownika utrzymania ruchu. Sprawdź obie oferty:

>> Alumetal – Specjalista ds. Logistyki

>> Alumetal – Kierownik Utrzymania Ruchu

Jak skontaktować się z pracodawcami?

W jaki sposób rekrutować na powyższe stanowiska? Masz trzy opcje:

  1. Kliknij na przycisk WYŚLIJ CV znajdujący się pod treścią oferty pracy i wyślij formularz, załączając do niego swoje CV.
  2. Wyślij CV na adres kontakt@nowapraca.info z zaznaczeniem, która oferta pracy Cię interesuje. Jeśli chcesz, by Twoje CV trafiło do wszystkich rekrutujących firm – nie informuj o konkretnym stanowisku, warto jednak w tej sytuacji zaznaczyć w mailu jakie masz umiejętności i doświadczenie.
  3. Skontaktuj się z działem rekrutacyjnym wybranej firmy. Dane kontaktowe znajdziesz pod konkretną ofertą pracy.

Tagi
Czytaj więcej