Aktualność Pracodawcy

JOST dołącza do #GaszynChallenge

JOST Polska otrzymuje nominację od Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Soli i dołącza do #GaszynChallenge. Trochę aktywności fizycznej, by pomóc małemu Ksaweremu? Nie ma problemu!

Pompują dla Ksawerego

O #GaszynChallenge pisaliśmy już przy okazji podjęcia wyzwania przez Nord Napędy. To akcja charytatywna, której celem jest pomoc dla chorych na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Wyzwanie polega na zrobieniu 10 pompek lub 10 przysiadów i wpłaceniu minimum 5 zł na konto zbiórki. Akcję Gaszyn Challenge zapoczątkował strażak Marcin Topór z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie. Jako pierwszy zrobił pompki i wpłacił pieniądze na pomoc dla Wojtusia. Pracownicy firmy JOST Polska zdecydowali się wesprzeć małego Ksawerego, wpłacając minimum 5 zł za każdego pracownika biorącego udział w challengu. Pracownicy również zaangażowali się w zbiórkę, by możliwie powiększyć wsparcie finansowe.

JOST wziął udział w wyzwaniu dzięki Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Nowej Soli. Do zabawy i pomocy JOST zaprosił firmy Lantmannen Unibake Poland, Ekoenergetyka-Polska, MAZEL S.A. Zobacz, jak pracownicy pompowali dla Ksawerego!


Przeczytaj również: Nord pomaga Mii i bierze udział w #GaszynChallenge


Pomóż i Ty!

Chcesz dołączyć do ekipy JOST? Razem możemy więcej! Przeczytaj historię Ksawerego i wesprzyj zrzutkę na jego leczenie. Wejdź na siepomaga.pl (link do zbiórki) i wpłać datek.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.