Pracodawcy Wydarzenia

JOST laureatem Diamentów Forbesa 2019!

Diamenty Forbesa to ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Diamenty Forbesa to ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Miesięcznik “Forbes” razem z firmą Bisnode Polska nagradzają przedsiębiorstwa, które przez ostatnie trzy lata najszybciej podnosiły swoją wartość.

JOST Polska wyróżniony Diamentem

Grupa Jost Polska Sp. z o.o. znalazła się w Diamentach Forbesa wśród firm z przychodami wyższymi niż 250 mln złotych, zajmując 2. miejsce w regionie i 32. w rankingu ogólnopolskim. Jost Polska od lat produkuje komponenty dla pojazdów użytkowych, wyróżniając się w swojej branży wysoką jakością i długoletnim doświadczeniem.


Zobacz aktualne oferty pracy w firmie JOST Nowa Sól


Tylko trzech konkurentów

W województwie lubuskim nagrodzonych zostało 31 firm. Diamenty Forbesa w tej samej kategorii, co nowosolski Jost, otrzymali również: eobuwie.pl, Bodama sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Europa.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.