Aktualność

Siatkarskie zmagania Nowej Pracy

Firmy zrzeszone w inicjatywie Nowa Praca łączy naprawdę wiele, w tym zamiłowanie do sportu i dobrej zabawy! Widać to dobrze na przykładzie naszego sparingowego meczu siatkówki.

Siatkarskie emocje

Nasze firmy uwielbiają sportową rywalizację! Regularnie przecież biegamy, gramy w kręgle czy kręcimy kilometry na rowerach. Wiecie co? Taka forma spędzania czasu wolnego nam odpowiada! Tym razem pracownicy JOST Polska i Nord Napędy postanowili zmierzyć się ze sobą na boisku siatkarskim – 18 lutego odbył się pierwszy mecz sparingowy piłki siatkowej.


Przeczytaj również: II Turniej w Kręgle pracowników Nowej Pracy 2019


Kto nie wygrywa 3:0…

przegrywa 2:3. Drużyny walczyły ze sobą zawzięcie, z wynikiem 2:2 weszły w ostateczną rundę i w tie-breaku zwyciężyła drużyna reprezentująca Nord Napędy. To była świetna integracja połączona ze sportową rywalizacją. Drużyny zainteresowane dalszymi sparingami, już umawiają się na rewanżowy mecz!

Poniżej przedstawiamy zdjęcia ze sportowego spotkania.

 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.