Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

JOST Polska na EBMASTERS

Już po raz czwarty w Zielonej Górze odbędzie się wydarzenie poświęcone employer brandingowi, którego tematem przewodnim będzie skuteczna komunikacja „po kosztach”. Podczas EBMASTERS #4 swoją prezentację będzie miało między innymi JOST Polska.

Spotkanie jubileuszowe

EB Masters to ogólnopolska społeczność praktyków i pasjonatów employer brandingu, której celem jest zmienianie polskiego rynku pracy na lepsze poprzez dbanie o odpowiednią komunikację pracodawców z pracownikami. Inicjatywa obecna jest w Zielonej Górze już rok, dlatego właśnie lutowe spotkanie będzie spotkaniem jubileuszowym. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do pasjonatów employer brandingu, którzy chcą nawiązywać nowe kontakty i wspierać lubuskie projekty.

JOST Polska prelegentem

Spotkanie EBMASTERS #4 otworzy prezentacja Dominiki Korygi z JOST Polska, która na co dzień zajmuje się sprawami personalnymi i wdraża HR-owe systemy informatyczne. Dominika Koryga podczas swojego kilkunastominutowego wystąpienia poprowadzi przegląd najciekawszych nowinek z branży employer brandingu.


Przeczytaj również: JOST laureatem Diamentów Forbesa


Employer branding “po kosztach”

Obok Dominiki Korygi z JOST Polska, w wydarzeniu weźmie udział Wojciech Wojnowski reprezentujący Mostostal Zabrze, który opowie o tym jak działać w employer brandingu z ograniczonym budżetem. Trzecim gościem będzie Katarzyna Wilga z Lightness, która podpowie jak budować pozytywny wizerunek firmy za małe pieniądze. Po każdym wystąpieniu będzie czas na dyskusję.

Bezpłatnie ale merytorycznie

Udział w EBMASTERS #4 jest darmowy, jedynym wymaganiem jest chęć integracji i dzielenia się swoją wiedzą. Na wydarzenie odbywające się 20 lutego w zielonogórskim Kawonie można zapisać się mailowo lub poprzez kontakt na Facebooku. Więcej informacji znajdziesz w wydarzeniu EBMASTERS ZIELONA GÓRA #4.


Przeczytaj również: EB Masters: Nowa Praca dobrym przykładem employer brandinguTagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.