Aktualność Pracodawcy

JOST rusza w region! Zobacz kampanię promocyjną firmy

Firma JOST Polska jeszcze bardziej aktywna! Właśnie rozpoczyna się kolejna kampania promocyjna nowosolskiego pracodawcy. Na czym dokładnie polega?

JOST jako pracodawca. Nowa kampania promocyjna

Firma JOST Polska chętnie dzieli się na fanpage’u informacjami na temat swojej codziennej pracy. Właśnie dlatego w listopadzie ubiegłego roku postał specjalny Alfabet JOSTa. Seria postów miała pokazać przedsiębiorstwo od środka i przybliżyć obserwującym m.in. wykorzystywane technologie oraz działania integracyjne. Czego możemy spodziewać się tym razem?

Najnowsza akcja promocyjna to nie tylko jeszcze więcej obecności w sieci. JOST systematycznie ma pojawiać się w Nowej Soli i okolicach. Już od 16 sierpnia na ekranach monitorów w sieci autobusów Subbus wyświetla się specjalny film promocyjny. Firma jest też widoczna na billboardach stacjonarnych i mobilnych oraz plakatach. Ale to nie wszystko. JOST zapowiedziało swoją obecność na kilku imprezach plenerowych w regionie:

  • 4 września w Bytomiu,
  • 18 września w Kożuchowie.

Dowiedz się więcej: Alfabet JOSTa – dawka informacji o pracy w JOST


JOST nie stoi w miejscu!

I to całkiem dosłownie! 28 sierpnia wyruszył bowiem w trasę JOSTowóz z billboardem i reklamą audio. Do tej pory pojawił się między innymi w Bytomiu Odrzańskim, Nowej Soli i okolicach. Z tej okazji firma ogłosiła konkurs na udostępnienie fotografii napotkanego JOSTowozu. Zdjęcia obserwujących można zobaczyć w komentarzach pod postem.

Oczywiście wszystko to nie mogłoby być możliwe, gdyby nie pracownicy przedsiębiorstwa. To właśnie oni sprawują pieczę nad szczegółami akcji:

Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że kampanię tworzą sami pracownicy: użyczają swoich wizerunków, przygotowują projekty, opiniują je i korygują. Jest aktywnie! Dziękujemy wszystkim!

 

Źródło: JOST Polska


Tagi
Czytaj więcej