Pracodawcy Strefa

JOST trenuje

Bieg do Pustego Grobu zbliża się wielkimi krokami! Do wydarzenia pozostał już tylko miesiąc. JOST Polska przygotowuje się do niego poprzez udział w akcji „Biegać każdy może”.

VII Bieg do Pustego Grobu

Bieg do Pustego Grobu organizowany jest przez nowosolskich braci kapucynów już po raz siódmy.  Mimo, że wydarzenie odbywa się dopiero w Poniedziałek Wielkanocny,  treningi ruszyły już dawno.  Bieg do Pustego Grobu to dziesięciokilometrowa trasa, która, jak zaznaczają organizatorzy, nie jest to bardzo wymagająca. Data VII Biegu do Pustego Grobu nie jest przypadkowa – wydarzenie ma upamiętniać poranek zmartwychwstania Jezusa.


Przeczytaj również: Ruszyły treningi do VII Biegu do Pustego Grobu


13 pracowników JOST

Do udziału w biegu na 10 km zgłosiło się 13 pracowników JOST Polska. Każdy z nich otrzymał specjalnie zaprojektowaną koszulkę, w której pobiegnie w Wielkanocnym wydarzeniu organizowanym przez Nowosolski Zakon Kapucynów. Wśród osób zgłoszonych do biegu są tacy, którzy na starcie Biegu do Pustego Grobu pojawią się już po raz trzeci. Taką osobą jest np. Gabrysia. Do tegorocznego biegu podchodzi z nie lada wyzwaniem. Jak sama mówi: „marzy mi się zrobienie życiowego rekordu, czyli pobicie 49 min na dystansie 10 km”. Za Gabrysię i pozostałych 12 pracowników JOST Polska trzymajcie kciuki!

Biegać każdy może

Pracownicy trenują biorąc udział między innymi w akcji charytatywnej „Biegać każdy może” organizowanej dla Nowosolskiej Paczki. Początkowo akcja skierowana była wyłącznie do osób pracujących w firmach zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca, rozszerzyliśmy ją jednak na osoby z zewnątrz. Nie zdążyłeś wziąć udziału? Nadal możesz wesprzeć stowarzyszenie Nowosolska Paczka i wpłacić pieniądze na subkonto o numerze 23 1600 1462 1838 6227 2000 0002.


Więcej o akcji przeczytasz tutaj: „Biegać każdy może” dla każdego!


 


Tagi
Czytaj więcej