Aktualność Miasto Pracodawcy

JOST zbiera na tomograf

O akcji „Razem dla Tomografu” słyszeli już chyba wszyscy nowosolanie. JOST dołączył do podmiotów pomagających zebrać pieniądze na zakup dla szpitala.

„Razem dla Tomografu”

O sytuacji nowosolskiej placówki mówi się już od dawna. Komitet Społeczny „Razem dla Tomografu” powstał z myślą o wsparciu nowosolskiego szpitala w zakupie nowego sprzętu. Tomograf używany obecnie przez Wielospecjalistyczny Szpital SP ZOZ w Nowej Soli jest już mocno wysłużony i ma za sobą wiele awarii. Nowy tomograf to wydatek 5-6 milionów złotych, na co nie stać szpitala.


Przeczytaj również: Koncert charytatywny w Nowosolskim Domu Kultury


JOST pomaga

JOST Polska jest kolejną firmą, która postanowiła dołączyć do akcji pomocy w zakupie tomografu dla szpitala w Nowej Soli. W piątek dyrektor firmy, Pan Mariusz Lenartowicz, podpisał w Starostwie Nowosolskim umowę zasilając tym samym konto zbiórki. JOST postanowił przeznaczyć na ten cel 5 tysięcy złotych.


Przeczytaj również: “Biegać każdy może” – zobaczcie jak to się robi w JOST


 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.