Aktualność Strefa

Kaczmarek Electric MTB 2021

W miniony weekend do Nowej Soli po raz kolejny powróciło Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Wyścig jak zwykle cieszył się popularnością. Zobacz kilka zdjęć z miasteczka zawodów.

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB to cykl wyścigów rowerowych organizowanych na trasach trzech województw – lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Głównym sponsorem wyścigu jest wolsztyńska firma Kaczmarek Electric S.A. działająca na terenie całego kraju. Wyścig odbywa się co roku od kilku lat we wrześniu i przyciąga nie tylko zagorzałych fanów kolarstwa, ale także amatorów tego sportu.

Uczestnicy mogą wybrać jedną z czterech tras:

  • MINI – ok. 28 km
  • MEGA – ok. 48 km
  • GIGA – ok. 68 km
  • MŁODZIK / FUN – ok. 8 km

Przeczytaj również: Przebudowa placu zabaw w Nowej Soli


Dziewiąty etap w Nowej Soli

W IX etapie Grand Prix Kaczmarek Electric MTB udział wzięło 359 uczestników. Najczęściej wybieraną trasą była dwudziestoośmiokilometrowa trasa MINI. Na tym dystansie wystartowało aż 223 rowerzystów! Po raz czwarty wyścig na trasie MEGA wygrał Grzegorz Grabarek z Zielonej Góry. Przeczytaj krótkie podsumowanie Piotra Kurka ↓

W miasteczku rowerowym na uczestników i kibiców czekała strefa relaksu utworzona przez Nową Pracę. Tradycyjnie można było ułożyć się wygodnie na naszych leżakach i odsapnąć chwilę od sportowych emocji.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.