Aktualność Wydarzenia

Karnawał dla najmłodszych

Karnawał powoli dobiega końca co postanowili wykorzystać uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowej Soli oraz dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej z Kożuchowa.

Bal Karnawałowy

23 lutego 2019 roku dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowej Soli oraz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kożuchowie bawiły się na Balu Karnawałowym. Zabawa odbyła się z inicjatywy pani Anny Ast-Radnej z Urzędu Miasta Nowa Sól. Chętna do pomocy przy imprezie była młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli, która brała udział we wszystkich przygotowaniach.


Przeczytaj również: Pierwsza pomoc w JOST 


Lemoniada, pies i papuga

Jako Nowa Praca chcieliśmy zapewnić dzieciom odrobinę wytchnienia od tańców i zabawy. Postanowiliśmy udostępnić uczestnikom balu nasze pufy i leżaki oraz zasponsorować przepyszną lemoniadę, która gasiła pragnienie. Napój przygotowała młodzież ze Spółdzielni Uczniowskiej „Smakołyki” z ZSP nr 4 w Nowej Soli. Największą atrakcją balu karnawałowego była jednak wizyta psa, który pracuje na co dzień z dziećmi „Dogoterapia” oraz dużej papugi, z którą dzieci chętnie robiły sobie zdjęcia. Było też malowanie twarzy, smaczne przekąski i oczywiście barwne stroje!

Przeczytaj również: Powrót Food Truck Fest!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Balu Karnawałowego.


Tagi
Czytaj więcej