Aktualność Miasto Pracodawcy

Pracownik z NORD nas potrzebuje. Dołącz do zbiórki!

Nieszczęśliwy wypadek, okropne urazy, śpiączka - to słowa, które nie budzą pluszowych myśli. Teraz jest świetny moment, w którym każdy z nas może włożyć pelerynę, zostać bohaterem i pomóc Karolowi odzyskiwać sprawność. Rozpoczęła się zbiórka dla 24-letniego taty, lubianego pracownika nowosolskiej firmy NORD Napędy.

Bierzemy życie za pewnik. Ułamki sekund przypominają, jak bywa kruche. Wtorek 11 kwietnia 2023 zaczął się zwyczajnie i dla większości z nas zwyczajnie się skończył. Pamiętasz, że tego dnia padało? Bliscy Karola zapamiętają na zawsze, bo to podczas ulewnego deszczu Karol miał na drodze wypadek i jego dzień skończył się nie tak, jak powinien.

Raz, dwa, trzy, to mogłeś być i TyZdjęcia z archiwum prywatnego i zbiórki na SiePomaga.pl

Raz, dwa, trzy, to mogłeś być i Ty

Karol to tato 6-miesięcznego Nikosia i kochający narzeczony jego mamy. Na co dzień także oddany i sumienny koordynator nowosolskiej firmy NORD. 12 kwietnia do pracy niestety nie dotarł. Został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Lista obrażeń Karola jest bardzo długa, a powrót do sprawności będzie bardzo żmudnym i niełatwym procesem. Dziś jest już wybudzony, ale po trzech operacjach wciąż jego stan jest ciężki. Karol nie może mówić i przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Złotówki przeliczane na zdrowie

Kosztowna rehabilitacja jest w stanie pomóc Karolowi odzyskać zdrowie. Jednak jest bardzo kosztowna, co przewyższa możliwości jego bliskich. Tu możesz wkroczyć i Ty. Liczy się każda złotówka, bo to cegiełka do zbudowania nowego startu dla młodego taty i sprawienia, by rodzina znów mogła powoli odganiać złe myśli i, dla odmiany, zacząć pozytywnie patrzeć w przyszłość.

Klikaj tutaj >> ZBIÓRKA na SiePomaga.pl

 

Karol z NORD nas potrzebuje! Dołącz do ważnej zbiórki!Zdjęcia z archiwum prywatnego i zbiórki na SiePomaga.pl

Możesz też wpłacić pieniądze na konto Fundacji:
Fundacja Votum, ul. Wyścigowa 56 i, 53-012 Wrocław
32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
tytuł: Karol Nowak

Tymczasem dużo zdrowia, drodzy czytelnicy portalu Nowa Praca, dla was i waszych bliskich.

Link do dedykowanej Karolowi podstrony fundacji Votum

>> KLIKAJ TUTAJ


Tagi
Czytaj więcej