Partnerzy Karty Rabatowej

Karta Rabatowa Nowej Pracy: LOCAL | Slow Food Fast

Przedstawiamy Wam kolejnego partnera karty rabatowej Nowej Pracy - Local | Slow Food Fast. Co do zaoferowania ma nowosolska restauracja i skąd pomysł na pojawienie się na lokalnym rynku? Zachcamy do lektury!

Czym wyróżniacie się na rynku?

Nietuzinkowym połączeniem smaków! Cenimy sobie najwyższą jakość produktów, które lubimy łączyć ze sobą w nieoczywisty sposób. Naszą misją jest pokazywanie nowych smaków, zabieranie Państwa w podróże kulinarne po najróżniejszych zakątkach świata.

Co klienci mogą znaleźć dla siebie w Waszej firmie?

Jesteśmy rodzinną restauracją i chcemy przekazywać swoją pasję kulinarną. W naszej opinii każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Mamy klasyczne pozycje obiadowe takie jak np. polędwiczka wieprzowa w sosie grzybowym, czy grillowana pierś supreme z sosem paprykowo-imbirowym. Nasze żeberka zapiekane w śliwkowym BBQ stały się daniem flagowym, które jest najczęściej zamawiane zwłaszcza przez mięsożerców 🙂 Ponadto oferujemy różnorodne burgery, dania kuchni meksykańskiej, czy azjatyckiej. Nie zamykamy swojej kuchni w sztywnych ramach – staramy się pokazywać kuchnie świata. Zupa kokosowo-limonkowa z krewetkami, czy też PAD THAI z kurczakiem i tofu podbiły już podniebienia nowosolan, ale my nie spoczywamy na laurach. Kuchnia oferuje nam nieskończenie wiele możliwości, które powoli chcemy przedstawiać w naszej karcie. Ponadto staramy się nawiązywać różnorodne lokalne współprace promując lokalne marki. Mamy m.in. lubuskie wina z dwóch winnic: INGRID oraz TROJAN, które zaskoczyły nas swoją jakością i bogactwem smaku! Chcemy, by nasza restauracja była miejscem, gdzie można spędzić czas w miłym otoczeniu, w towarzystwie dobrego jedzenia!


Przeczytaj również: Karta rabatowa Nowej Pracy: Be Active


Od jak dawna działacie na lokalnym rynku, skąd pomysł na taki biznes?

Na lokalnym rynku działamy od niedawna – od października ubiegłego roku. Natomiast rynek gastronomiczny nie jest nam obcy – posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Skąd pomysł? Odpowiedź jest prosta! Gastronomia jest czymś co kochamy i w czym czujemy się dobrze. Pracując wiele lat w branży chcieliśmy dać coś od siebie i przede wszystkim wprowadzić powiew świeżości na lokalny rynek, urozmaicić go nieco i pokazać, że można serwować coś innego.

Dlaczego zdecydowaliście się na współpracę w ramach karty rabatowej Nowej Pracy?

Jak wspominaliśmy powyżej naszą misją jest pokazywanie nowych smaków. Dzięki tej współpracy chcielibyśmy dotrzeć do większego grona i zaproponować nasze smaki szerszemu gronu odbiorców 🙂

 

Jakie zniżki przygotowaliście dla uczestników programu lojalnościowego?

W ramach karty rabatowej Nowej Pracy można u nas dostać zniżkę w wysokości 10%  na całą kartę restauracji z wyłączeniem alkoholu. Z rabatu może skorzystać posiadacza karty oraz jego najbliższa rodzina (przy obecności posiadacza karty) na miejscu w localu przy ul. Fredry 1a/4.  Na dowóz zniżka obowiązuje jedynie do budynku firmy. O chęci skorzystania w programu lojalnościowego prosimy poinformować obsługę przed wydrukowaniem rachunku.

Poznaj naszych partnerów bliżej >>


Tagi
Czytaj więcej