Partnerzy Karty Rabatowej

Karta Rabatowa Nowej Pracy: Łotr Barbershop

Poznajcie nowego partnera programu lojalnościowego Nowej Pracy! Łotr Barbershop to miejsce dla każdego mężczyzny, który lubi o siebie dbać. Kim są i jakie zniżki oferują?

Czym wyróżniacie się na rynku?

Równo rok temu otworzyliśmy Łotr Barbershop. Na tę decyzję wpłynęło wiele czynników, ale najważniejszą była chęć rozwoju we fryzjerstwie męskim oraz stworzenie klimatycznego, jedynego w swoim rodzaju miejsca tylko dla mężczyzn w Nowej Soli. Na tle konkurencji wyróżniamy się jakością oraz innowacyjnymi usługami. Dbamy o atmosferę, samopoczucie, męskie fryzury, brody i zarosty. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w zawodzie, ale cały czas doskonalimy swoje umiejętności, świadomość, podejście do ludzi oraz kulturę. Jesteśmy otwarci i uważni na potrzeby naszych klientów.

Co klienci mogą znaleźć dla siebie w Waszej firmie?

Jako jedyni w Nowej Soli posiadamy usługi takie jak: nitkowanie brwi metodą azjatycką (męska regulacja brwi), opalanie i świecowanie uszu oraz depilacja włosów z nosa. Standardowe usługi jak strzyżenie włosów i brody okraszone są pielęgnacją, ciepłymi kompresami. Panowie również mogą u nas pozbyć się siwizny.


Przeczytaj również: Karta rabatowa – cały czas działamy!


Dlaczego zdecydowaliście się na współpracę w ramach karty rabatowej Nowej Pracy?

Na współpracę zdecydowaliśmy się z Nowa Praca ponieważ, chcemy dotrzeć do szerszego grona klientów oraz uważamy ze program lojalnościowy wspiera biznesy lokalne.

Jakie zniżki przygotowaliście dla uczestników programu lojalnościowego?

Dla beneficjentów przygotowaliśmy specjalną zniżkę w postaci 12,5% na wszystkie usługi oraz kosmetyki znajdujące się w naszej ofercie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn na chwilę relaksu przy dobrej klasycznej muzyce rokowej.


Tagi
Czytaj więcej