Partnerzy Karty Rabatowej

Karta rabatowa Nowej Pracy: Be Active

Przed Wami kolejny partner programu lojalnościowego Nowej Pracy - zielonogórskie studio treningów personalnych Be Active. Co mogą Wam zaoferować na co dzień? Na pytania odpowiada Kamil Stanek.

Czym wyróżniacie się na rynku?

Studio treningów personalnych Be Active jest miejscem nietypowym. Dlaczego? Ponieważ nie znajdziecie drugiego takiego miejsca na mapie Zielonej Góry, w którym odbywają się tylko treningi personalne w tak rodzinnej atmosferze. Drzwi otwarte są tu dla każdego, czy chcesz zbudować masę mięśniową, czy marzysz o zgubieniu kilku kilogramów bądź też przygotowujesz się do zawodów. Masz 13, 30 czy 60 lat. Nieistotne, naprawdę. Wraz z trenerem, który będzie Cię wspierał i instruował na każdym kroku, wyznaczycie cele i następnie czujnie pod jego okiem będziecie je realizować.

Studio cechuje się komfortem treningów, kameralnością i wysoką jakością usług. A my? My jesteśmy grupą trenerów, którzy chcą pokazać zupełnie odmiennie podejście do treningu i zdrowego stylu życia.


Przeczytaj również: Rusza karta rabatowa Nowej Pracy!


Co klienci mogą znaleźć dla siebie w Waszej firmie?

Klienci w naszej firmie odkryją na nowo znaczenie pojęcia zdrowy styl życia. Nie narzucamy nikomu diet, nie nakazujemy i nie pouczamy, po prostu wskazujemy drogę i tłumaczymy jak zmienić tryb życia. I udowadniamy, że to wcale nie takie trudne. Wystarczy wykazać odrobinę chęci i zaangażowania, wydobędziemy z Ciebie resztę.

Zapewniamy kompleksową opiekę:

  • dietetyka, który pomoże w zwalczaniu chorób bądź też zmianie nawyków żywieniowych;
  • fizjoterapeuty, który odpowie na pytanie jak dotychczasowe codzienne nawyki wpłynęły na naszą postawę oraz sprawi, że przewlekły ból zniknie;
  • trenerów, którzy wiedzą jak pomóc by siedzenie w pracy przy biurku było mniej bolesne, wycieczki rowerowe stały się przyjemnością, a zgubione centymetry były tylko miłym dodatkiem do reszty.

Przeczytaj również: Karta rabatowa Nowej Pracy: Rozmowa ze Skokoloco


Od jak dawna działacie na lokalnym rynku, skąd pomysł taki biznes?

Od 4 lat wraz z moją drużyną trenerów działamy na rynku zarażając innych pasją do sportu i szeroko pojętej aktywności fizycznej. Jak sama nazwa wskazuje czyli BE ACTIVE, bądź aktywny – zawsze i wszędzie kiedy tylko to możliwe. To dwa słowa, z którymi idziemy przez życie. Pomysł na biznes? Chęć pomocy innym, sprawienie aby ich codzienne funkcjonowanie było bez bólu i ograniczeń. Naszym celem jest wyniesienie jakości treningów na wyższy poziom a zarazem polepszenie jakości życia podopiecznych.

Twoja pierwsza myśl kiedy słyszysz słowo trening i dieta? Zapewne żadnych przyjemnych przemyśleń. No właśnie. A my chcemy to zmienić. Ruch i świadome odżywiane naprawdę są przyjemne. I nie trzeba o nich myśleć na każdym kroku.

Dlaczego zdecydowaliście się na współpracę w ramach karty rabatowej Nowej Pracy?

Ruch to podstawa naszego zdrowia psychicznego i fizycznego. Aby być w pełni zdolnym do pracy a nasz mózg mógł funkcjonować na najwyższych obrotach potrzebujemy siły i energii. Dlatego aktywność fizyczna powinna stać się rutyną u każdego człowieka.

Rozpoczęcie nowej drogi i zmienienie dotychczasowych nawyków jest trudne, dlatego oferujemy niezastąpione wsparcie i swoją wiedzę, której efekty ujrzycie podczas wykonywania codziennych obowiązków. Nie tylko fizycznych, ale i umysłowych.

Zobacz, jakie zniżki przygotowało dla Ciebie studio treningów personalnych Be Active w ramach karty rabatowej >> 

Jak wygląda studio treningów personalnych Be Active? Zobacz galerię zdjęć!


Tagi
Czytaj więcej