Partnerzy Karty Rabatowej

Karta Rabatowa Nowej Pracy: Złoty Łan

Czas na kolejnego partnera naszej Karty Rabatowej. W dzisiejszej odsłonie naszego cyklu przedstawiamy nowosolski pensjonat Korona i restaurację Złoty Łan. Poznajcie bliżej to miejsce!

Czym wyróżniacie się na rynku?

Z pewnością naszym największym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej i hotelowej. Nasza kadra kierownicza posiada wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w tej branży. Szefowie Kuchni zarządzali w europejskich restauracjach i współpracowali ze znanymi osobistościami, co z pewnością podnosi naszą rangę i wpływa na wizerunek firmy. Ponadto, szeroki zakres usług oraz bardzo bobra jakość lokalnych produktów cechują nas najbardziej. Kolejnym atutem jest indywidualne podejście do każdego gościa oraz domowa, rodzinna atmosfera. W dwóch lokalach – Pensjonacie „Korona” oraz Złotym Łanie, tworzymy zgrany zespół, co przekłada się na relację z gośćmi.

Co klienci mogą znaleźć dla siebie w naszej firmie?

Pensjonat „Korona” oraz „Złoty Łan” posiadają szeroki zakres usług. Oprócz noclegów, oferujemy Państwu imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunie, 18-stki, spotkania rodzinne i biznesowe, konferencje, konsolacje i przede wszystkim wesela, które są z pewnością naszym konikiem. Pensjonat wyróżnia się pięknym, zadbanym ogrodem, w którym miło spędzimy czas przy kieliszku dobrego prosecco. Ponadto, drewniana chata grillowa z wędzarnią zachwyci każdego gościa. Spokojna okolica i cisza wokół to bardzo ważny element podczas rodzinnych uroczystości.

Z kolei „Złoty Łan” to lokal którego chlubą jest kręgielnia. W dzisiejszych czasach bowling stał się bardzo ważnym elementem rozrywki. W dwóch lokalach oferujemy Państwu bogate karty restauracyjne, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Wychodząc naprzeciw klientowi, stworzyliśmy trzecią kartę obowiązującą na bowlingu, w której znajdziecie Państwo świetne burgery, pizzę i nie tylko! Ponadto, z uwagi na liczne zapytania ze strony gości, od poniedziałku do piątku serwujemy Państwu lunche, na które serdecznie zapraszamy!


Przeczytaj również: Szkoła języków obcych TransLingua – rusza nowy rok szkolny!


Od jak dawna działacie na lokalnym rynku, skąd pomysł na taki biznes?

Na rynku gastronomicznym i hotelowym działamy od 2009 roku, czyli od czasu oddania do użytku naszego pierwszego lokalu pensjonatu „Korona”. Pomysł na taki rodzaj biznesu pojawił się w momencie gdy w Nowej Soli i okolicach brakowało hotelu i restauracji na wysokim poziomie. Był to idealny moment na podjęcie decyzji o budowie pensjonatu – patrząc z perspektywy lat, okazało się to trafionym przedsięwzięciem. Przez kolejne lata budowaliśmy swoja pozycję, dokładając wszelkich starań i dbając o każdy szczegół.

Trzy lata temu pojawiła się okazja na poszerzenie horyzontów i dalszy rozwój. Zakupiliśmy „Złoty Łan”, ponieważ naszym celem było dotarcie do innego rodzaju klienta i rozbudowa zakresu usług.

Dlaczego zdecydowaliście się na współpracę w ramach programu lojalnościowego?

Zdecydowaliśmy się na udział w programie lojalnościowym, ponieważ od początku naszej przygody w tym biznesie udział w różnych lokalnych działaniach nie jest nam obcy. Zawsze byliśmy chętni do współpracy na różnym polu działania i w różnych sytuacjach. Uważamy, że pomysł stworzenia takiej inicjatywy niesie za sobą wiele korzyści dla regionu, a my będąc jego częścią, staramy się spełnić swój obowiązek!


Przeczytaj również: Karta rabatowa Nowej Pracy: Be Active


Jakie zniżki przygotowaliście dla uczestników programu lojalnościowego?

Nasza propozycja to:

  • 10% zniżki na usługi bowlingowe  (od piątku do niedzieli),
  • 30% zniżki na usługi bowlingowe (od poniedziałku do czwartku),
  • 10% na konsumpcję w każde dni.

Poznaj bliżej wszystkich partnerów i zdobądź zniżki na Karta Rabatowa >> 

Imprezy okolicznościowe:

Karta dań i drinków:

 

Kręgielnia:

Więcej informacji o naszym partnerze na:

http://www.zlotylan.pl/
https://www.facebook.com/Złoty-łan-Nowa-Sól


Tagi
Czytaj więcej