Aktualność Pracodawcy

KKS Roadshow w Nowej Soli – poznaj nowość JOST

Odkryjcie rewolucyjny system automatycznego sprzęgania i rozprzęgania naczepy - KSS od JOST! Już 1 czerwca zachęcamy przedstawicieli firm z nowosolskiej strefy ekonomicznej do wzięcia udziału w prezentacji systemu KSS.

Rewolucja w logistyce – system KKS

JOST, producent i dostawca systemów oraz modułów dla samochodów użytkowych, wprowadza do swojej oferty zupełną nowość – KSS, innowacyjny system automatycznego sprzęgania i rozprzęgania naczepy bezpośrednio z kabiny za pomocą zdalnego sterowania.

System KSS reprezentuje przyszłość transportu drogowego. Wyposażony w zaawansowane technologie, umożliwia kierowcom sprzęganie i rozprzęganie naczepy bez konieczności opuszczania kabiny pojazdu. Dzięki zdalnemu sterowaniu, cały proces odbywa się szybko, precyzyjnie i bezpiecznie, eliminując potrzebę ręcznych działań, które mogą być czasochłonne i potencjalnie ryzykowne. System KSS to nowa era wydajności i oszczędności czasu, które są niezwykle istotne w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu.


Przeczytaj również: Co robimy w JOST Polska?


System KKS w Nowej Soli

Specjalnie dla klientów i partnerów JOST organizujemy pokazowy cykl prezentacji, podczas którego pokażemy System KSS w akcji. Jednym z punktów KKS Roadtour będzie nowosolska strefa ekonomiczna, a dokładniej zakład produkcyjny JOST Polska. To niezwykła okazja, by z bliska zapoznać się z naszym najnowszym osiągnięciem technologicznym i poznać jego potencjalne korzyści dla Waszej firmy.

Wierzymy, że przedstawiciele firm z nowosolskiej strefy ekonomicznej będą szczególnie zainteresowani tym innowacyjnym rozwiązaniem. Branża transportowa, logistyczna i związane z nią dziedziny będą miały okazję w pełni wykorzystać potencjał systemu KSS, poprawiając efektywność swoich operacji, redukując koszty i zwiększając konkurencyjność.

Podczas naszej prezentacji, będziecie mieli możliwość zobaczenia systemu KSS w akcji, a także spotkania z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i przedstawią korzyści, jakie system KSS może przynieść Waszej firmie. Będziemy szczęśliwi, jeśli dołączycie do naszego wydarzenia i podzielicie się swoimi spostrzeżeniami oraz potrzebami związanych z branżą.

Pojazd pokazowy będzie dostępny 1 czerwca od godziny 10.00 do 14.00 w JOST Polska (ul. Motoryzacyjna 6, Nowa Sól).

 


Tagi
Czytaj więcej