Aktualność Miasto Pracodawcy Strefa Wydarzenia

Kolejna zbiórka krwi przy firmie NORD Napędy

To kolejna akcja krwiodawstwa, która odbędzie się w Nowej Soli. Krwiobus stanie na placu przy zakładzie NORD Napędy 23 sierpnia.

Zbiórka krwi organizowana jest przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze. Ze swoim krwiobusem odwiedza liczne miejscowości z regionu. Wszystko po to, aby zebrać cenną krew, która potrzebna jest m.in. przy zabiegach medycznych. Po raz kolejny krwiobus stanie na parkingu przy firmie NORD Napędy.

Krwiobus pojawi się wcześniej rano, tj. o godzinie 9:00. Chętnie będą mogli oddać krew do godziny 13:00. Mamy nadzieję, że i tym razem frekwencja dopisze. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Nowej Soli i okolic, którzy chcą oddać swoją krew. Obecnie RCKiK najbardziej potrzebuje krwi 0 Rh – i B Rh -!

zbiórka krwi

Kiedy: 23 sierpnia 2018
Gdzie: Zakłady NORD Napędy, ul. Inżynierska 4, Nowa Sól
Rejestracja dawców: 9:00-13:00


Przeczytaj również: Są wykonawcy, którzy dokończą inwestycję przy dworcu w Nowej SoliTagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.