Aktualność Wydarzenia

Kolejne Food Trucki z Nową Pracą

Już 25,26 sierpnia w Zielonej Górze odbędzie się kolejny festiwal ulicznego jedzenia. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie specjalnej strefy relaksu z Nową Pracą.

Food Trucki czyli dobre jedzenie

Kolejna smaczna impreza w centrum Zielonej Góry przed nami. Na zakończenie sezonu letniego odbędzie się 6 już edycja Food Truck Fest. Ciężarówki z jedzeniem zaparkują na Placu Bohaterów 25 i 26 sierpnia 2018. Będzie smacznie, kolorowo, radośnie i rozwojowo.

Nie zabraknie tradycyjnych potraw z ciężarówek jak burgery, zapiekanki, tosty, frytki czy pastrami. Smakosze mogą również liczyć na zróżnicowaną kuchnię z całego świata. Pojawi się kuchnia azjatycka, kuchnia grecka, kuchnia tajska oraz wiele innych ciekawych pozycji.

Dołącz do wydarzenia na facebooku i bądź na bieżąco!

Nowa Praca i strefa relaksu

Tradycyjnie podczas festiwalu ulicznego jedzenia pojawi się strefa relaksu, której partnerem jest Nowa Praca. Będzie można przyjść z burgerem czy frytkami i odpocząć, a przy okazji zaczerpnąć informacji o aktualnych ofertach pracy ze strefy Nowa Sól. To świetna okazja, aby niezobowiązująco porozmawiać o warunkach zatrudnienia w nowosolskich firmach z inicjatywy Nowa Praca, tj. , Mazel, Nord Napędy, Jost, Alumetal.

Data: 25, 26 sierpnia [sobota, niedziela]
Miejsce: Plac Bohaterów, Zielona Góra
Godziny: 12.00 – 21.00 [sobota i niedziela]
Wstęp: bezpłatny

Zobacz poprzednie edycje Food Truck Fest.


Przeczytaj również: Alumetal zwyżkuje w rankingu największych firm!Tagi
Czytaj więcej