Aktualność Pracodawcy

Kolejne rekrutacje w Nowej Soli. Zobacz, kogo szukają.

Praca w Nowej Soli

Chociaż pandemia ciągle daje się we znać światowej gospodarce, firmy z inicjatwy Nowa Praca właśnie rekrutują nowych pracowników. Sprawdź najnowsze oferty pracy z nowosolskiej strefy przemysłowej i znajdź swoją nową pracę!

Oferty pracy Nowa Sól

Alumetal

Grupa Alumetal to jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych. Grupę Alumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Zobacz najnowsze oferty pracy.

 • Ślusarz – mechanik

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie utrzymanie ciągłości produkcji poprzez zapewnienie optymalnej dyspozycyjności maszyn i urządzeń a także naprawa, konserwacja marzyn, narzędzi oraz urządzeń produkcyjnych.

Zobacz ofertę >>

 • Kierownik Utrzymania Ruchu

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał nadzór nad kilkuosobowym zespołem mechaników i elektryków oraz udział w projektach związanych z rozbudową instalacji przemysłowych i udoskonalaniem maszyn produkcyjnych.

Zobacz ofertę >>

 • Automatyk

Automatyk w firmie Alumetal odpowiedzialny będzie za nadzór nad stanem technicznym oraz właściwą eksploatacją maszyn, urządzeń i obiektów budowlanych oraz montaż i obsługę aparatury regulacyjnej , pomiarowej, pneumatyki i automatyki przemysłowej, dokonywanie napraw, remontów i konserwacji.

Zobacz ofertę >>

 • Elektryk

Pracuj jako elektryk w firmie Alumetal. Do Twoich obowiązków na stanowisku należeć będzie wykonywanie czynności związanych z zapewnieniem prawidłowego stanu technicznego infrastruktury, urządzeń i instalacji elektrycznych.

Zobacz ofertę >>


JOST Polska

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

 • Operator wózka widłowego

Na stanowisko poszukiwana jest osoba z wykształceniem minimum średnim zawodowym oraz uprawnieniami do prowadzenia wózków widłowych. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik produkcji – monter

Firma poszukuje do swojego zakładu pracowników produkcyjnych – monterów, którzy będą odpowiedzialni za oznaczanie gotowych (zwolnionych) części przy pomocy zawieszki na pojemniku/kontenerze. Mile widziane wykształcenie średnie techniczne.

Zobacz ofertę >>

 • Spawacz

Do zadań spawacza należeć będzie realizowanie przydzielonych zadań zgodnie ze zleceniem produkcyjnym i instrukcją pracy oraz działań korygujących w razie wystąpienia odchyleń.

Zobacz ofertę >>

 • Techniczny planista

Firma JOST Polska poszukuje osoby z wykształceniem wyższym technicznym oraz minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego w dziale technicznym. Do zadań na tym stanowisku należeć będzie projektowanie, planowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych (tworzenie specyfikacji wymagań) oraz ich terminowe wdrażanie.

Zobacz ofertę >>

 • Specjalista ds. personalnych

Praca na zastępstwo na okres od 18 do 24 miesięcy. Firma szuka osoby, która będzie współtworzyć i realizacować działań w obszarze marketingu personalnego wewnętrznego i zewnętrznego, a także wspierać procesy rekrutacyjne.

Zobacz ofertę >>


NORD Napędy

NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej – dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

 • Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo (Nowa Sól)

Firma Nord poszukuje osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim; mile widziana także podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych. Do zadań na tym stanowisku będzie należeć obsługa maszyn CNC – tokarek, szlifiatek oraz frezarek, a także pisanie programów obróbczych od podstaw.

Zobacz ofertę >>

 • Monter/pakowacz (Nowa Sól)

NORD Napędy szuka zaangażowanych osób, chętnych do pracy na stanowisku Monter/pakowacz. Główne obowiązki to samodzielny montaż jednostek napędowych oraz pakowanie wyrobów gotowych.

Zobacz ofertę >>


 

Mazel S.A.

Firma Mazel działa w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zespół tworzy ponad 200 pracowników, którzy obsługują duże przedsiębiorstwa i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Mazel swoją siedzibę ma w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Dowiedź się więcej o firmie >>

 • Specjalista do spraw automatyki

Od specjalisty do spraw automatyki w Mazel S.A. wymaga się doświadczenia w programowaniu sterowników PLC (Siemens, GE), wizualizacji SCADA (Intouch, Wincc, ZENON) oraz paneli operatorskich HMI. Wymagane wykształcenie wyższe.

Zobacz ofertę >>

 • Majster robót elektrycznych

Firma Mazel S.A. poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Majster Robót Elektrycznych. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe oraz odpowiednie uprawnienia. Do zdań pracownika będzie należało wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa.

Zobacz ofertę >>

 • Kierownik budowy do spraw elektrycznych

Przedsiębiorstwo poszukuje osoby na stanowisko kierownika budowy do spraw elektrycznych. Wymagane są uprawnienia budowlane w specjalności instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz doświadczenie w pracy na budowie. Wśród obowiązków na danym stanowisku znajduje się nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych) oraz planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich elektrycznych aspektów w projektach na etapie przygotowania i realizacji.

Zobacz ofertę >>

 • Brygadzista/kierownik budowy

Firma poszukuje brygadzistów/kierowników budów do pracy w oddelegowaniu do projektów w Niemczech. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym oraz co najmniej 2-letnie doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników.

Zobacz ofertę >>

 • Monter rozdzielnic elektrycznych

Schematy elektryczne to dla Ciebie codzienność? Umiesz działać według ich założeń, a na dodatek masz wykształcenie elektryczne? Firma Mazel poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za produkcję oraz montowanie elementów elektrycznych do szaf sterowniczych. Wymagane wykształcenie elektryczne.

Zobacz ofertę >>


Jak skontaktować się z pracodawcami?

W jaki sposób rekrutować na powyższe stanowiska? Masz trzy opcje:

 1. Kliknij na przycisk WYŚLIJ CV znajdujący się pod treścią oferty pracy i wyślij formularz, załączając do niego swoje CV.
 2. Wyślij CV na adres kontakt@nowapraca.info z zaznaczeniem, która oferta pracy Cię interesuje. Jeśli chcesz, by Twoje CV trafiło do wszystkich rekrutujących firm – nie informuj o konkretnym stanowisku, warto jednak w tej sytuacji zaznaczyć w mailu jakie masz umiejętności i doświadczenie.
 3. Skontaktuj się z działem rekrutacyjnym wybranej firmy. Dane kontaktowe znajdziesz pod konkretną ofertą pracy.

Tagi
Czytaj więcej