Aktualność Miasto

Koncert z okazji zakończenia obchodów Nowosolskiego Miesiąca Seniora

W środę, 27 października, odbędzie się zakończenie obchodów Nowosolskiego Miesiąca Seniora. Z tej okazji seniorzy będą mogli wziąć udział w koncercie piosenek Kabaretu Starszych Panów. Zobacz szczegóły wydarzenia.

Nowosolski Miesiąc Seniora

1 października świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Seniora. Specjalnie z tej okazji najstarsi mieszkańcy mogli uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, spotkaniach i warsztatach artystycznych. Nowosolski Miesiąc Seniora po raz kolejny okazał się sporym sukcesem. Do celebracji przyłączyły się czołowe miejskie instytucje, które w ten wyjątkowy sposób chciały podziękować nowosolskim seniorom za wkład w rozwój lokalnej społeczności. Dzięki temu każdy mógł znaleźć dla siebie coś specjalnego.

Jedną z ostatnich atrakcji miał być Koncert Zaduszkowy „Nim zgaśnie światło” zaplanowany na 29 października o godzinie 18:00. Niestety, został on odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora.


Przeczytaj również: Nowosolski Miesiąc Seniora 2021 – jakie atrakcje w programie?


Piosenki z Kabaretu Starszych Panów. Koncert Filharmonii Zielonogórskiej

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Już w przyszłym tygodniu, 27 października, odbędzie się koncert Filharmonii kończący obchody. Nowosolscy seniorzy będą mogli posłuchać piosenek z Kabaretu Starszych Panów o godzinie 11:00 w Nowosolskim Domu Kultury. W towarzystwie kameralnego zespołu Filharmonii Zielonogórskiej wystąpią młodzi wokaliści, znani publiczności z czołowych teatrów muzycznych: Ewa Lachowicz oraz Martin Fitch.

Bezpłatne wejściówki będą dostępne w kasie Nowosolskiego Domu Kultury od 12:00 do 15:00. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, a każdy uczestnik może pobrać maksymalnie dwa bilety.

piosenki z kabaretu starszych panów koncert filharmonii zielonogórskiej

Źródło: Oficjalny serwis miejski Nowej Soli


Tagi
Czytaj więcej