Aktualność Miasto Pracodawcy

Kręć kilometry z JOST i pomóż zdobyć Rowerową Stolicę Polski

W zeszłym roku Nowej Soli udało się zdobyć tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Trwa właśnie kolejna edycja konkursu - razem z JOST Polska pomóż naszemu miastu obronić tytuł!

Rowerowa Stolica Polski

Już 1 września rusza kolejna edycja konkursu Rowerowa Stolica Polski, którego ideą jest zachęcenie Polaków do częstszego wybierania roweru zamiast samochodu. W tej ogólnopolskiej zabawie udział biorą aż 43 polskie miasta! Rywalizacja będzie naprawdę zacięta, ale nie martwimy się! Od kilku tygodni organizowane były treningi, które na pewno zmotywowały naszych mieszkańców do ponownej walki o tytuł.


Przeczytaj również: Kolejna szansa na Rowerową Stolicę Polski!


O co chodzi w konkursie Rowerowa Stolica Polski? Przez cały wrzesień w aplikacji zbierane są rowerowe kilometry. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczami telefonów komórkowych, mogą wziąć udział w tej zabawie. Każda chętna osoba, która pobierze darmową aplikację Rowerowa Stolica Polski, ma szansę przejechać kilometry na rzecz Nowej Soli. Dojeżdżasz do pracy rowerem? Organizujesz swojej rodzinie weekendowe wycieczki? Chcesz wypróbować Kolej na Rower? Włącz aplikację podczas jazdy, a przejechane kilometry będą zasilać konto Nowej Soli.

Kręć kilometry z JOST Polska

Aplikacja daje szansę nie tylko na zwykłe kręcenie kilometrów – kilometry można kręcić także w grupie! Użytkownicy mogą stworzyć swoje własne grupowe rywalizacje wśród przyjaciół, znajomych z pracy, rodziny. Konfiguracje są dowolne i właśnie postanowili z nich skorzystać pracownicy JOST Polska! Ściągnij aplikację, zarejestruj swój udział i znajdź grupę JOST, w której rywalizujemy między sobą jadąc po wspólny cel – tytuł Rowerowej Stolicy Polski dla Nowej Soli. Na koniec akcji wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną gadżety firmowe.

Zobacz, jak w zeszłym roku JOST pomógł Nowej Soli stać się rowerową stolicą Polski >>


Tagi
Czytaj więcej