Porady

Książki, które odmienią Twoją karierę

Chcesz wiedzieć, jak zdobywać nowe umiejętności, rozwiązywać konflikty i osiągać zawodowe cele? Szukasz kompleksowego źródła informacji? Postaw na literaturę! Przedstawiamy kilka książek, które odmienią Twoją karierę.

Książki, które całkowicie odmienią Twoją karierę

Znajdują się na listach biznesowych bestsellerów, inspirują mówców motywacyjnych i autorów biznesowych szkoleń. Poradniki to coś więcej niż prosty sposób na nudę. Oto najbardziej inspirujące pozycje, które odmienią Twoją karierę i pomogą w rozwoju osobistym.

  • Włam się do mózgu, Radek Kotarski

Przeczytałeś już mnóstwo poradników o tym, co zrobić, aby błyskawicznie przetwarzać informacje i zapamiętywać je na lata, ale żaden z nich nie przypadł Ci do gustu? Włam się do mózgu przyjdzie Ci z pomocą! To pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy nie chcą zawodowo utknąć w miejscu. Poznaj najważniejsze techniki i metody uczenia się, zdobywaj nowe kompetencje i samodzielnie pokieruj swoją karierą!


Sprawdź także: Relaks po pracy na home office


  • Mów jak TED. 9 sposobów na dobrą prezentację według wybitnych mówców, Carmine Gallo

Nigdy nie potrafiłeś przemawiać do większego grona odbiorców, a na samą myśl o służbowej konferencji lub oficjalnej prezentacji przechodzą Cię dreszcze? Jeśli nie wiesz, co zrobić, aby wywrzeć dobre wrażenie i zaintrygować publiczność, koniecznie przeczytaj Mów jak TED. Poznaj tajemnicę sukcesu wielkich mówców, ucz się od Billa Gatesa oraz Stephena Hawkinga i raz na zawsze rozpraw się ze strachem przed publicznymi wystąpieniami.

  • Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności, Allen David

Nie bez powodu znajduje się pierwszej dziesiątce oficjalnych rankingów. Getting Things Done w mistrzowski sposób przedstawia elementy zarządzania czasem, osobistej i zawodowej produktywności, skutecznego realizowania projektów oraz biznesowego samodoskonalenia. Chcesz być bardziej elastyczny, osiągać swoje cele i przestać odkładać sprawy na później? To jedna z książek, które odmienią Twoją karierę!


Sprawdź również: Jak zwiększyć produktywność?


  • Po prostu słuchaj. Sztuka porozumienia, Mark Goulston

Nie potrafisz dogadać się ze współpracownikami? Chcesz znacznie poprawić wyniki sprzedaży lub unikać konfliktów? Po prostu słuchaj to praktyczny przewodnik po sztuce komunikowania się z otoczeniem, który sprawdzi się tak podczas kontaktów z klientami lub pozostałymi członkami zespołu, jak również – domownikami, przyjaciółmi i członkami rodziny.


Tagi
Czytaj więcej