Pracodawcy

Kulinarne podróże na Dzień Chłopaka w JOST (FOTO)

Z okazji Dnia Chłopaka, JOST zabrał swoich pracowników w kolejną kulinarną podróż po świecie. Zobacz, jak mijał im piątek w luźnej atmosferze, w promieniach wrześniowego słońca.

Firma JOST Polska jest znana z tego, że lubi wszelkie okazje obchodzić hucznie. Nie inaczej minął jej pracownikom Dzień Chłopaka, który – ze względu na to, że wypadał w tym roku w sobotę – odbył się w miniony piątek, 29 września. Pogoda dopisała, a jak pracownicy JOST spędzili czas?

Kulinarna podróż do Ameryki Północnej

Wzorem poprzedniego roku, imprezie towarzyszył motyw kulinarny. We wrześniu 2022 roku podniebienia zdobywała kuchnia włoska, a dokładniej ulubiona przez wszystkich pizza. W tym roku JOST zabrał swoich pracowników nieco dalej, bo aż na południe Ameryki Północnej – do Teksasu i Meksyku.

Uczestnicy imprezy mieli szansę spróbować przysmaków kulinarnej fuzji Tex-Mex, czyli wszystkiego, co najlepsze z kuchni meksykańskiej oraz teksańskiej. Smakołyków dostarczył food truck El Chico.

Oprócz tego był barista z kawą, coś słodkiego, a także zdrowe przekąski w postaci soczystych jabłek, które dostarczył Sad Solniki.


Przeczytaj również: Aktywny JOST. Zobacz, co pracownicy robią po godzinach


Gry i zabawy, nie tylko dla chłopców

Smaczne jedzonko to jednak nie wszystko. Każdy pracownik JOST mógł wziąć udział w grach i zabawach, a atrakcji nie brakowało. Ogromną popularnością cieszyły się piłkarzyki, które zdominowała męska część załogi. Swoją siłę uczestnicy mogli przetestować na bokserze, a swój czas reakcji na symulatorze refleksu.


Przeczytaj również: Nowe technologie i hamburgery? Tak JOST zaprezentował swój nowy system!


Kto ma więcej siły, a kto najlepszy refleks? Tę informację pracownicy JOST zachowają zapewne dla siebie, a my zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Zobaczcie, w jakiej atmosferze mijał zespołowi JOST miniony piątek:


Tagi
Czytaj więcej