Pracodawcy

Kwietniowe oferty pracy

Pojawiły się kolejne oferty pracy u nowosolskich pracodawców. W Jost poszukiwany jest specjalista ds. technik pomiarowych i zakupów. Mazel szuka elektromonterów i kosztorysanta.

Specjalista ds. technik pomiarowych

Główne zadania specjalisty ds. technik pomiarowych to programowanie i obsługa maszyny pomiarowej a także przeprowadzanie pomiarów przy użycia oprogramowania CALYPSO. Wymagane jest wykształcenie techniczne i doświadczenie w zawodzie.

Zobacz ofertę

Specjalista ds. zakupów

Obowiązki specjalisty ds. zakupów to zakupy na potrzeby zakładu produkcyjnego, nadzór nad realizacją zamówień i negocjacje zakupowe. Pracodawca oczekuje doświadczenia na podobnym stanowisku, szczególnie w tej samej branży.

Zobacz ofertę

Elektryk/Elektromonter (Niemcy)

Zadania na tym stanowisku to m.in montaż instalacji elektrycznych,
oraz montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia. Oczekiwane jest wykształcenie zawodowe o raz doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach użyteczności publicznej.

Zobacz ofertę

Kosztorysant

Praca w Nowej Soli. Obowiązki kosztorysanta to analiza dokumentacji projektowej i wykonywanie przedmiarów w zakresie instalacji elektrycznych. Wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym oraz doświadczenie w pracy jako kosztorysant.

Zobacz ofertę


Tagi
Czytaj więcej