Aktualność Pracodawcy Strefa

Lipcowe oferty pracy w Nowej Soli

Zobacz wakacyjną rekrutację w firmach z nowosolskiej strefy ekonomicznej. Mazel, Alumetal i JOST Polska szukają pracowników do swoich zakładów. Zobacz, jakie stanowiska czekają.

Szukasz pracy w Nowej Soli? Sprawdź oferty

Wakacje to często okres, w którym firmy zwalniają z poszukiwaniem nowych pracowników i rekrutacją. W strefie ekonomicznej w Nowej Soli sprawy mają się inaczej! Trzy firmy z inicjatywny Nowa Praca cały czas szukają ambitnych i pracowitych osób, które dołączą do ich zespołów. Zobacz najnowsze oferty pracy od Mazel, Alumetal i JOST Polska.

Które firmy rekrutują?

Mazel S.A.

Firma Mazel od pewnego czasu prowadzi rekrutację na kilka stanowisk. Wśród ofert znajdziesz zarówno propozycje dla pracowników produkcyjnych, jak i specjalistów.

Mazel działa w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zespół tworzy ponad 200 pracowników. Firma obsługuje duże przedsiębiorstwa i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Swoją siedzibę ma w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Dowiedź się więcej o firmie >>

  • Majster robót elektrycznych

Firma Mazel S.A. poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Majster Robót Elektrycznych. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe oraz odpowiednie uprawnienia. Do zdań pracownika będzie należało wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa.

Zobacz ofertę >>

  • Kierownik budowy do spraw elektrycznych

Przedsiębiorstwo poszukuje osoby na stanowisko kierownika budowy do spraw elektrycznych. Wymagane są uprawnienia budowlane w specjalności instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz doświadczenie w pracy na budowie. Wśród obowiązków na danym stanowisku znajduje się nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych) oraz planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich elektrycznych aspektów w projektach na etapie przygotowania i realizacji.

Zobacz ofertę >>

  • Specjalista do spraw automatyki

Od specjalisty do spraw automatyki w Mazel S.A. wymaga się doświadczenia w programowaniu sterowników PLC (Siemens, GE), wizualizacji SCADA (Intouch, Wincc, ZENON) oraz paneli operatorskich HMI. Wymagane wykształcenie wyższe.

Zobacz ofertę >>

  • Brygadzista/kierownik budowy

Firma poszukuje brygadzistów/kierowników budów do pracy w oddelegowaniu do projektów w Niemczech. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym oraz co najmniej 2-letnie doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników.

Zobacz ofertę >>

  • Monter rozdzielnic elektrycznych

Schematy elektryczne to dla Ciebie codzienność? Umiesz działać według ich założeń, a na dodatek masz wykształcenie elektryczne? Firma Mazel poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za produkcję oraz montowanie elementów elektrycznych do szaf sterowniczych. Wymagane wykształcenie elektryczne.

Zobacz ofertę >>

Alumetal

Grupa Alumetal to jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych. Grupę Alumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Zobacz najnowsze oferty pracy.

  • Magazynier

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie załadunek i rozładunek towarów, przygotowywanie wysyłek i wprowadzanie danych do komputera. Jeśli masz uprawnienia na wózek widłowy, obsługujesz komputer, masz doświadczenie w branży przemysłowej i jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie czterobrygadowym, praca magazyniera w Alumetal czeka.

Zobacz ofertę >> 

  • Inżynier Procesu

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.: rozwijanie i wdrażanie nowych rozwiązań, technologii do procesów operacyjnych (produkcyjnego i logistycznego. Wymagane wykształcenie wyższe techniczne i min. 3 lata doświadczenia.

Zobacz ofertę >>

  • Kierownik Utrzymania Ruchu

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał nadzór nad kilkuosobowym zespołem mechaników i elektryków oraz udział w projektach związanych z rozbudową instalacji przemysłowych i udoskonalaniem maszyn produkcyjnych.

Zobacz ofertę >>

JOST Polska

Grupa JOST to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją. Firma zdobywa doświadczenie w produkcji komponentów dla pojazdów użytkowych już od 1952 roku. Produkty JOST cechuje najwyższa jakość i proces powstawania zgodny z zasadami fair play – zarówno wobec klientów, pracowników, lokalnej społeczności, a także środowiska przyrodniczego. Zobacz, kogo szukają w JOST Polska.

Dowiedz się więcej o firmie >>

  • Elektryk/Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

Do głównych zadań na stanowisku elektryka lub automatyka w dziale Utrzymania Ruchu należeć będzie dokonywanie napraw, przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń. Poszukiwana jest osoba z wykształceniem minimum średnim technicznym. Firmie zależy także na miminum dwuletnim doswiadczeniu w pracy w dziale utrzymania ruchu.

Zobacz ofertę >>


Tagi
Czytaj więcej