Aktualność Miasto Wydarzenia

Majówka w Nowej Soli pod znakiem jedzenia

Zapraszamy na 3 dni fantastycznej, smacznej zabawy w Nowej Soli. Do Parku Krasnala zawitają food trucki z całej Polski. Pogoda ma dopisać. Będzie smacznie!

To pierwsze tego typu wydarzenie w Nowej Soli. Food Truck Fest to zjazd popularnych ciężarówek gastronomicznych, serwujących zróżnicowane, uliczne jedzenie. Trend znany na zachodzie przyjął się w Polsce bardzo dobrze. Nic dziwnego, wszyscy, a w szczególności Polacy, lubią dobrze zjeść. Od dwóch lat festiwal ulicznego jedzenia organizuje Reprezentuj.com w Zielonej Górze. Czas więc na Nową Sól.

>> Dołącz do wydarzenia na facebooku i bądź na bieżąco! Zobacz co Cię czeka!

Majówka w Nowej Soli Fod Truck Fest vol 4

Majówka w Nowej Soli będzie smaczna

Food trucki to obecnie szybkie, smaczne i tanie jedzenie, przyrządzane ze świeżych i najwyższej jakości produktów. Do Nowej Soli na majowy weekend przyjadą najlepsze ciężarówki z Polski. W Parku Krasnala pojawi się 20 wozów z dobrym jedzeniem. Serwowane będą klasyczne burgery, pizza, potrawy azjatyckie i meksykańskie, fryty, a także słodkości.

Wszystko wskazuje na to, że dopisze również pogoda. Szykuje się więc fantastyczne wydarzenie, podczas którego nowosolanie odpoczną, pobędą z rodziną i przyjaciółmi, zjedzą różnorodne i egzotyczne jedzenie, ale również porozmawiają z przedstawicielami nowosolskich firm.

Majówka w Nowej Soli Food Truck Fest

Nowa Praca + jedzenie = zadowolenie

Pierwszy Food Truck Fest w Nowej Soli organizowany jest przy udziale Nowej Pracy. Firmy, które współpracują ze sobą dzięki inicjatywie wiedzą, że człowiek samą pracą nie żyje, stąd pomysł na pozytywny festiwal ulicznego jedzenia. Gwarantujemy dobrą zabawę i przyjacielską atmosferę.

Ponadto w specjalnej strefie Nowej Pracy na pufach i leżakach oraz przy lemoniadzie, będzie można porozmawiać z przedstawicielami i szefami firm Nord, Alumetal, Jost, Mazel o warunkach pracy, wynagrodzeniu, a także zorientować się o nowych ofertach pracy w Nowej Soli. Do dyspozycji będzie również specjalny bar, przy którym serwowana będzie kawa od agencji Reprezentuj.com. Partnerem technicznym stoiska jest firma Nunoni, która tworzy funkcjonalne i niezawodne bary.

Zapraszamy 1-3 maja do nowosolskiego Parku Krasnala. Food Trucki będą się rozstawiać już od rana, a otworzą swoje kuchnie w południe. Szczegóły festiwalu znajdziecie na stronie foodtruck.reprezentuj.com

Majówka w Nowej Soli Food Truck Fest vol 4


Przeczytaj również: Nord w projekcie JOB Starter 2018Tagi
Czytaj więcej