Aktualność Miasto Pracodawcy Wydarzenia

Majówkowe obżarstwo. Food Truck Fest i Nowa Praca w Parku Krasnala [ZDJĘCIA]

Za nami druga odsłona nowosolskiego zlotu ciężarówek z ulicznym jedzeniem. Na Food Truck Fest vol. 7 w Parku Krasnala nie mogło zabraknąć Nowej Pracy.

Majówka pod znakiem jedzenia

Na osoby, które nie miały majówkowych planów, czekała w Nowej Soli nie lada atrakcja! Do miasta zjechały  z całej Polski food trucki serwujące niecodzienne przysmaki. Pogoda na szczęście nie spłatała nam żadnego figla i w pełni mogliśmy rozkoszować się ciekawymi smakami. Park Krasnala zapełnił się w majówkę nowosolskimi głodomorami, którzy nie bali się kulinarnych wyzwań. To były trzy dni niesamowitych atrakcji z Nową Pracą w tle.


Przeczytaj również: Czerwiec smacznie rozpoczęty. Food Truck Fest i Nowa Praca w Zielonej Górze [ZDJĘCIA]


Nowa Praca partnerem wydarzenia

Lubimy ciekawe i nietypowe wydarzenia, dlatego już po raz kolejny zdecydowaliśmy się zostać partnerem Food Truck Fest. To, co cieszy nas najbardziej, to fakt, że impreza po raz kolejny trafiła do Nowej Soli i przyciągnęła tłumy zainteresowanych mieszkańców miasta i okolic. Oprócz naszej strefy HR, gdzie każdy mógł przyjść, porozmawiać z przedstawicielami firm i zostawić swoje CV, tradycyjnie już serwowaliśmy naszą przepyszną lemoniadę! Napój jak zawsze został przygotowany przez naszych niezawodnych uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Nowej Soli, zrzeszonych w Spółdzielni Uczniowskiej „Smakołyk”.

Wszystkich, którzy przegapili Food Truck Fest zapraszamy na kolejną edycję już w 1 i 2 czerwca do Zielonej Góry. Tradycyjnie widzimy się na placu Bohaterów Westerplatte. 


Tagi
Czytaj więcej