Aktualność Pracodawcy

Mazel dziękuje swoim pracownikom

Mazel potrafi docenić zaangażowanie swoich pracowników. W piątek 3 września odbyło się uroczyste spotkanie zarządu firmy i kierowników działów z członkami zespołu, którzy osiągnęli wiek emerytalny. Zobacz, jak przebiegało.

Wzruszające chwile w Mazelu

Zaczynał jako mały zakład, obecnie jest jednym z największych przedsiębiorstw w regionie. Mazel, który niedawno świętował trzydziestą rocznicę działalności, swój sukces zawdzięcza właśnie pasji i zaangażowaniu pracowników. Członkami tej wielkiej rodziny są bowiem nie tylko młodzi inżynierowie i elektrycy. To również doświadczeni specjaliści, którzy przez lata pomagali realizować cele firmy.

W piątek 3 września nastąpiła doskonała okazja, aby przekonać się, jak bardzo zgrany stworzyli zespół. Podczas wzruszającego spotkania nastąpiło pożegnanie pracowników, którzy przeszli na zasłużoną emeryturę. Trzech gości, którzy również osiągnęli wiek emerytalny, zdecydowało się w dalszym ciągu zasilać szeregi firmy.

Nie obyło się bez uroczystego posiłku, podziękowań i życzeń pomyślności. Każdy z nich otrzymał też od zarządu firmy i kierowników działów drobny upominek:


Przeczytaj również: 30-lecie firmy Mazel


Rodzinna firma

Mazel chętnie angażuje się w inwestycje i działania na rzecz lokalnej społeczności. Wszystko po to, aby budować przyszłość regionu i wspierać jego rozwój. Z tego samego powodu na szczycie listy priorytetów pozostaje stworzenie miejsca pełnego pasji, w którym każdy pracownik czuje się doceniony. Chcesz dołączyć do tego zespołu? Sprawdź > > OFERTY PRACY NOWA SÓL


Tagi
Czytaj więcej