Pracodawcy

Mazel – jak pracownicy bawili się na festynie rodzinnym?

W poprzedni weekend pracownicy firmy Mazel mogli wziąć udział w festynie rodzinnym zorganizowanym z okazji dnia dziecka.

Festyn rodzinny dla każdego

1 czerwca, w Dzień Dziecka, każdy zasłużył na chwilę odpoczynku i rozrywki. Najlepiej było połączyć to ze spędzaniem czasu w gronie rodziny i znajomych! Specjalnie dla pracowników i ich rodzin, firma Mazel zorganizowała festyn rodzinny! Nie był to zwykły event na świeżym powietrzu, tylko piknik w klimatach latynoskich rytmów! Uczestnicy zdecydowanie czuli powiew gorącego klimatu i moc atrakcji. W Olchowym Gościńcu w Ochli na pracowników czekała gama rodzinnych niespodzianek.


Przeczytaj również: Przystanek Praca: Po raz drugi pracodawcy zapraszają do siebie


Dla małych i dużych

Atrakcji nie zabrakło! Na dzieci czekała specjalna strefa dla najmłodszych, a w niej zjeżdżalnie, dmuchany zamek z Potworów i Spółki, malowanie twarzy i zabawy ruchowo-taneczne prowadzone przez animatora. Nikt się nie nudził, a energia rozsadzała wszystkich! A przygotowane było dla nieco starszych? Wipeout Qube, czyli dmuchany tor przeszkód! Uczestnicy musieli przebiec tor jak najszybciej nie dając się zatrzymać przeszkodom. Uczestnicy festynu mieli też szansę wykazać się w Wielkiej Rodzinnej Olimpiadzie Sportowej.  Po wysiłku i zabawach na wszystkich czekało pyszne jedzonko.


Tagi
Czytaj więcej