Aktualność Pracodawcy

Mazel też angażuje się w #GaszynChallenge!

Gaszyn Challenge trwa w najlepsze! Do wyzwania dołączyła także firma Mazel z inicjatywy Nowa Praca. Zobacz, jak sobie poradzili!

Mazel dołącza do akcji charytatywnej

#GaszynChallenge to głośna akcja charytatywna, której celem jest pomoc dla małej Mii. Dziewczynka cierpi na genetyczną chorobę SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Wyzwanie polega na zrobieniu 10 pompek i wpłaceniu minimum 5 zł na konto zbiórki. Jej rodzice zbierają pieniądze na lek, który kosztuje aż 10 milionów złotych, dlatego liczy się dosłownie każda złotówka. Pomóc w akcji postanowili nasi koledzy z Mazel S.A., którzy nominację otrzymali od JOST Polska i Nord Napędy.

Pracownicy firmy nie zastanawiali się długo – ruszyli się sprzed biurek i swoich stanowisk pracy, i pompowali na rzecz małej Mii! Jak im wyszło? Zobacz sam!


Przeczytaj również: Nord pomaga Mii i bierze udział w #GaszynChallenge


Też możesz pomóc Mii!

Załoga Mazela już wpłaciła pieniądze na konto zbiórki dla Mii, a do dalszej akcji nominowała: Akademię Capoeira FitBalance, Kaczmarek Electric S.A. oraz hurtownię elektrotechniczną
„Blech”. Ty także możesz wesprzeć zrzutkę na leczenie dziewczynki! Wejdź na siepomaga.pl (link do zbiórki) i wpłać datek.


Przeczytaj również: JOST dołącza do #GaszynChallenge


 


Tagi
Czytaj więcej