Aktualność Miasto Pracodawcy

Mazel i AB Foods na targach pracy [ZDJĘCIA]

19 listopada w Nowej Soli odbyła się piąta już edycja Nowosolskich Targów Pracy i Edukacji. W wydarzeniu wzięły udział dwie firmy z inicjatywy Nowa Praca.

Tłum w Elektryku

We wtorek w nowosolskim Elektryku tłumnie pojawiły się osoby poszukujące pracy oraz młodzież wybierająca swoją przyszłą szkołę. Według statystyk organizatora, przez halę targową mogło przewinąć się aż 400 osób! Wszyscy zainteresowani lokalnym rynkiem pracy mieli szansę odwiedzić aż 26 firmowych stoisk, w tym stoisko firmy Mazel i AB Foods. Targi Pracy i Edukacji były okazją do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną firm, poznania ich działalności i zdecydowania, czy mogłyby być odpowiednim miejscem pracy. Mamy nadzieję, że wszystkim zainteresowanym udało się odwiedzić konkretne stanowiska, skorzystać z doradztwa zawodowego i znaleźć swój zawodowy cel!


Przeczytaj również: Już we wtorek V Nowosolskie Targi Pracy i EdukacjiTagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.