Aktualność Pracodawcy

Mazel jednym z partnerów obchodów 30-lecia OPZL

W piątek, 15 października, odbyła się uroczysta Kolacja Jubileuszowa z okazji 30-lecia Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Jednym ze sponsorów obchodów była firma Mazel.

30-lecie OPZL. Kolacja Jubileuszowa

Przedstawiciele firm członkowskich, założyciele i władze Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, a także biznesowi i samorządowi partnerzy spotkali się w zeszłym tygodniu na uroczystym przyjęciu, które zamknęło wydarzenia organizowane w ramach jubileuszowych obchodów OPZL. Wszyscy goście, którzy pojawili się w Winnicy Stara Winna Góra w Górzykowie, mogli liczyć na wieczór pełen zabawy i niespodzianek. Był nie tylko smaczny poczęstunek oraz wino z Winnicy Krojcig, ale przede wszystkim bogaty program artystyczny.

Wydarzenie umilił choćby pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu księgowej OPZL z Biura Rachunkowego Ekspert, Elwiry Teśluk, a także Bartosza Lecha, uczestnika projektu OPZL Lubuski Biznes ma Power! Uczestnicy mogli też zobaczyć pokaz artystyczny tańca High Heels przygotowany przez High Heels Inspirations i Studio Mieszkalska – Łap taniec.


Przeczytaj również: Mazel na Kongresie Gospodarczym 2021


Mazel jednym z partnerów

W uroczystej Kolacji Jubileuszowej z okazji 30-lecia Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej wzięła udział także jedna z firm zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca. Mazel był jednym z partnerów obchodów 30-lecia Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej. To niesamowita okazja na podziękowanie w ten sposób za trzydzieści lat pracy organizacji oraz jej wkład w rozwój lokalnej gospodarki.

Firma niejednokrotnie angażowała się w inicjatywy OPZL, biorąc chętnie udział w Lubuskim Forum Gospodarczym czy licznych konferencjach i debatach. W Zarządzie organizacji zasiada także prezes Mazel, Henryk Mazurkiewicz.


Przeczytaj również: Nowe władze OPZL wybrane


Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Adrianny Chmiel:


Tagi
Czytaj więcej