Pracodawcy Strefa

Mazel kusi nowymi ofertami pracy!

Od elektromontera, poprzez kosztorysanta, majstra, aż do kierownika robót. W Polsce i za granicą! Najnowsze oferty pracy w firmie Mazel są tak różnorodne, że każdy znajdzie coś, co idealnie odpowie jego wykształceniu i aktualnym potrzebom.

W ciągu zaledwie kilku dni firma Mazel otworzyła się na dziesiątki nowych pracowników – dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa sprawia, że wyspecjalizowani fachowcy są teraz na wagę złota! Najnowsze propozycje składane są osobom z wykształceniem technicznym i umiejącym tworzyć niezbędne dokumentacje.

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które pragną rozwoju poza granicami kraju, firma Mazel zaprasza również do współpracy na terenie Europy. Na oferty pracy szczególną uwagę powinni zwrócić elektromonterzy i kierownicy robót. To właśnie do nich skierowane są atrakcyjne propozycje zatrudnienia w rodzimym przedsiębiorstwie, jednak poza granicami kraju. To ogromna szansa na rozwój, poznanie odmiennej specyfiki pracy i zdobycie  doświadczeń, będących „trampoliną” na rynku pracy!

Kliknij, by poznać wszystkie oferty pracy w firmie Mazel


Tagi
Czytaj więcej