Pracodawcy

Mazel na Hannover Messe 2019

Pracownicy firmy Mazel na początku kwietnia wezmą udział w najważniejszym wydarzeniu technologicznym na świecie.

Hannover Messe

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych w Hanowerze to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń technologicznych na świecie. Średnio wystawia się tam około 6500 firm z ponad 70 krajów. Głównym tematem są zagadnienia automatyki przemysłowej, technologii energetycznej, napędów, płynów i mobilności. Tegoroczne targi odbywają się od 1 do 5 kwietnia, a ich tematem przewodnim jest zintegrowany przemysł i inteligencja przemysłowa.


Przeczytaj również: Kosztorysant w Dziale Instalacji Elektrycznych


Mazel jedzie do Hanoweru

Wyjazd do Hanoweru, w którym Mazel bierze udział jest organizowany przez Siemens. Pracownicy firmy będą mieli okazję na poznanie najnowszych rozwiązań digitalizacji, takich jak wykorzystanie sztucznej inteligencji czy egde computing. Wyjazd na targi to ciekawa opcja na zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój firmy Mazel.


Przeczytaj również: W powiecie brakuje elektromonterówTagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.