Aktualność Pracodawcy Strefa

Mazel rekrutuje – sprawdź najnowsze oferty w Nowej Soli

Przedsiębiorstwo Mazel S.A. poszukuje osób do pracy w zakładzie w Nowej Soli oraz na realizowanych budowach. Sprawdź co ma do zaoferowania.

Mazel w Nowej Soli

Mazel działa w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zespół tworzy ponad 200 pracowników. Firma obsługuje duże przedsiębiorstwa i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Swoją siedzibę ma w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Dowiedź się więcej o firmie >> 

Najnowsze oferty pracy w Nowej Soli

Aktualnie firma Mazel prowadzi rekrutację na kilka stanowisk. Wśród ofert znajdziesz zarówno propozycje dla pracowników produkcyjnych, jak i specjalistów. Sprawdź aktualne oferty pracy.

Projektant branży elektrycznej i elektroenergetycznej

Firma oferuje możliwość zrealizowania praktyki projektowej i wykonawczej, wymaganej do przystąpienia do państwowego egzaminu na uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji w budownictwie. Wśród wymagań na to stanowisko znajduje się wykształcenie wyższe na kierunki elektrotechnika lub energetyka.

Zobacz ofertę >> 

Majster robót elektrycznych

Firma Mazel S.A. poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Majster Robót Elektrycznych. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe oraz odpowiednie uprawnienia. Do zdań pracownika będzie należało wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa.

Zobacz ofertę >> 

Kierownik budowy do spraw elektrycznych

Przedsiębiorstwo poszukuje osoby na stanowisko kierownika budowy do spraw elektrycznych. Wymagane są uprawnienia budowlane w specjalności instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz doświadczenie w pracy na budowie. Wśród obowiązków na danym stanowisku znajduje się nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych) oraz planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich elektrycznych aspektów w projektach na etapie przygotowania i realizacji.

Zobacz ofertę >>

Specjalista do spraw automatyki

Od specjalisty do spraw automatyki w Mazel S.A. wymaga się doświadczenia w programowaniu sterowników PLC (Siemens, GE), wizualizacji SCADA (Intouch, Wincc, ZENON) oraz paneli operatorskich HMI. Wymagane wykształcenie wyższe.

Zobacz ofertę >>

Brygadzista/kierownik budowy

Firma poszukuje brygadzistów/kierowników budów do pracy w oddelegowaniu do projektów w Niemczech. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym oraz co najmniej 2-letnie doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników.

Zobacz ofertę >>

Monter rozdzielnic elektrycznych

Schematy elektryczne to dla Ciebie codzienność? Umiesz działać według ich założeń, a na dodatek masz wykształcenie elektryczne? Firma Mazel poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za produkcję oraz montowanie elementów elektrycznych do szaf sterowniczych. Wymagane wykształcenie elektryczne.

Zobacz ofertę >>


Tagi
Czytaj więcej