Aktualność Pracodawcy

Mazel po raz kolejny przygotowuje Szlachetną Paczkę!

Pracownicy firmy Mazel po raz kolejny udowadniają, że mają wielkie serca! To już ich tradycja, że w okresie przedświątecznym pomagają osobom doświadczonym przez los i biorą udział w Szlachetnej Paczce.

Integracja pracowników w szczytnym celu

Po raz trzeci Mazel bierze udział w akcji charytatywnej Szlachetna Paczka i przygotowuje paczkę dla rodziny, która w te Święta nie może pozwolić sobie na zakup wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy. Zgodnie z zasadami projektu, pracownicy firmy wybrali podopiecznych i zaczęli zbierać już produkty i prezenty, które pojawiły się na liście życzeń. Pracownicy cały czas mogą dołączać do Szlachetnej Paczki i przynosić dary dla wybranej rodziny.


Przeczytaj również: Mazel pomaga – finał Szlachetnej Paczki 2020


Pracowniku Mazel, dołącz do akcji!

Akcję, jak w poprzednich latach, nadzoruje Dział Realizacji Zagranicznych – to właśnie w ich pomieszczeniu dowiesz się, jakich rzeczy jeszcze potrzebujemy i co możesz przynieść, by wspomóc tworzenie świątecznej paczki. Tradycyjnie już zbieramy produkty spożywcze z długą datą przydatności, słodycze, czy chemię domową. Każdy, kto dołoży swoją cegiełkę weźmie udział w pracowniczej loterii! Dary zbieramy do 10 grudnia!


Tagi
Czytaj więcej