Pracodawcy

MAZEL S.A. został sponsorem tytularnym klubu sportowego Sparta Łężyca

Zielonogórska drużyna zyskała sponsora tytularnego - nowosolską spółkę MAZEL. Przez trzy kolejne sezony będzie startować pod nazwą "MAZEL Sparta Łężyca”.

MAZEL wspiera lokalny sport

MAZEL dostarcza energii nie tylko swoim klientom, ale również zawodnikom sportowym. I to nie byle jakim, bo członkom jednej z czołowych zielonogórskich drużyn – Sparta Łężyca. W dniu 2 sierpnia 2023 r. w Nowej Soli, miało miejsce uroczyste podpisanie umowy sponsorskiej pomiędzy spółką MAZEL S.A. reprezentowaną przez Prezesa Zarządu Panią Katarzynę Chrzanowską i Klubem Sportowym Sparta Łężyca.

Spółka MAZEL od wielu lat wspiera lubuski sport na najwyższym poziomie. Teraz zdecydowaliśmy się zaangażować we wsparcie sportu lokalnego, tj. tam, gdzie pomoc jest faktycznie potrzebna. Rozpoczynamy współpracę z Klubem z Łężycy, albowiem jest to ambitny i dobrze zarządzany projekt. Sparta Łężyca inwestuje w młodzież, od wielu lat zajmuje czołowe miejsce w swojej lidze i jest rozpoznawalna w Zielonej Górze i okolicach. Liczymy, że wsparcie spółki MAZEL pozwoli Sparcie na dalszy rozwój, przyczyni się do wielu świetnych, sportowych widowisk oraz ułatwi awans do wyższej ligi – powiedziała Katarzyna Chrzanowska, Prezes Zarządu MAZEL S.A.

MAZEL S.A. został sponsorem tytularnym klubu sportowego Sparta Łężyca

Z nową energią w nowy sezon!

Od sezonu 2023/2024 zielonogórska drużyna będzie występować pod nazwą „MAZEL Sparta Łężyca”. Kontrakt zawarto na okres trzech lat.

Współpraca z tak dużą i szanowaną firmą, jaką jest MAZEL S.A. to zaszczyt i wielka nobilitacja dla Klubu. Bardzo cieszy, że nasza sportowa działalność została dostrzeżona i doceniona. Spółka MAZEL jest firmą wrażliwą na lokalne sprawy społeczne. Mam nadzieje, że postawa naszego sponsora tytularnego posłuży jako wzór do naśladowania dla innych lubuskich firm i przykład tego, że mogą i powinny angażować się w sport, nie tylko na tym zawodowym poziomie, ale również poprzez wsparcie mniejszych, lokalnych klubów – powiedział Mateusz Czarny – Prezes KS Sparta Łężyca.

Sparta Łężyca występuje w Klasie A i aspiruje do awansu do ligi okręgowej. Zawodnicy swoją rywalizację w sezonie 2023/2024 rozpoczną już 19 sierpnia 2023 r. od wyjazdowego spotkania z AVIĄ Siedlnica, więc trzymajcie kciuki – za drużynę oraz za nowego tytularnego sponsora!

MAZEL S.A. został sponsorem tytularnym klubu sportowego Sparta Łężyca


Tagi
Czytaj więcej