Pracodawcy

Mazel na targach w Hanowerze [ZDJĘCIA]

Dziesięć przedsiębiorstw, a pośród nich nowosolski Mazel, reprezentowało województwo lubuskie podczas targów Hannover Messe 2017. „Integrated Industry – Creating Value” to myśl przewodnia tegorocznej edycji imprezy, która odbyła się w dniach 23-28.04. Podczas wydarzenia skupiono się przede wszystkim na rozmaitych tematach związanych z cyfryzacją produkcji (tak zwane „Industry 4.0”) oraz na efektywności energetycznej.

O wysokiej randze targów świadczą nie tylko liczni wystawcy, ale ważni goście: ceremonii otwarcia dokonała Premier Polski, Beata Szydło i Kanclerz Niemiec, Angela Merkel. Województwo lubuskie reprezentował członek zarządu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Tadeusz Jędrzejczak.

Obecność na wydarzeniu to świetna szansa dla promowania polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej, a także okazja do budowania cennych kontaktów biznesowych. Wszystkie prezentujące swoją ofertę przedsiębiorstwa cechuje innowacyjne podejście do działalności, a same produkty: wysoka jakość.

W tym roku Polska była krajem partnerskim targów w Hanowerze, co umożliwiło atrakcyjną prezentację wielu rodzimym firmom. Województwo lubuskie reprezentowało 10 przedsiębiorstw, które biorą udział w projekcie pod nazwą. „Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych, finansowanej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, w ramach Osi Priorytetowej 1, Działanie 1.4.1 Promocja regionu i umiędzynarodowienie sektora MŚP – projekty realizowane poza formułą ZIT”.

Pośród najbardziej obiecujących przedsiębiorstw nie zabrakło również reprezentacji firmy Mazel z Nowej Soli, która zaprezentowała najbardziej zaawansowane rozwiązania elektroenergetyczne.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia:

źródło: www.lubuskie.pl

 

 


Tagi
Czytaj więcej