Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

Mazel na XXIII Konferencji Energetyków

Mazel doskonale wie, jak ważne są szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pracowników. Dlatego czterech reprezentantów firmy otrzymało możliwość udziału w ważnym wydarzeniu branżowym.

Nowoczesne technologie rozwijają się w zawrotnym tempie, a kolejne innowacje sprawiają, że świat automatyki i energetyki dynamicznie idzie do przodu. Aby nadążać za zmianami, niezbędne są ciągłe szkolenia, wymiana doświadczeń i poznawanie najnowszych osiągnięć branży. Szansą na zdobywanie nowej wiedzy i wdrażanie jej we własnej firmie jest m.in. Konferencja Energetyków – ważne wydarzenie branżowe, organizowane przez firmę Mikronika.

Tegoroczna, dwudziesta trzecia edycja imprezy odbyła się w miejscowości Osada Karbówko między 27 a 29 września 2017 r. Wzięło w niej udział czterech reprezentantów firmy Mazel, którzy mieli okazję udziału w prezentacji najnowszych rozwiązań dotyczących oprogramowania, technologii i urządzeń z zakresu automatyki, pomiarów, telekomunikacji, telemechaniki i zabezpieczeń. Była to także doskonała okazja do pogłębienia wiedzy, koleżeńskiej wymiany doświadczeń i dyskusji o kierunkach rozwoju branży.

Udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach to niezbędny element rozwoju dla pracowników, który nie tylko pozwala na podnoszenie kwalifikacji kadry, ale także umożliwia rozszerzenie własnej oferty i dostarczanie usług na naprawdę wysokim poziomie.

Chcesz pracować w firmie, dla której Twój rozwój jest ważny? Sprawdź >> Oferty pracy Mazel. Pracodawcy w Nowej Soli czekają na Ciebie!


Tagi
Czytaj więcej