Aktualność Miasto

Miasto przy współpracy z AB Foods Polska zrealizuje strefę relaksu

Już w lipcu na cyplu przy marinie nowosolanie będą mogli cieszyć się ze specjalnej strefy relaksu. Na mieszkańców czekać będą drewniane leżaki ufundowane przez firmę AB Foods Polska.

Strefa relaksu sprzyja mieszkańcom

Miasta coraz chętniej inwestują w specjalne strefy relaksu dla swoich mieszkańców. Są to miejsca, które sprzyjają integracji i odpoczynkowi, ponadto samo miasto zyskuje w oczach mieszkających w nim ludzi. To również ciekawa forma promocji. Turyści z chęcią korzystają z takich miejsc.

Tego typu strefa odpoczynku powstanie również w Nowej Soli. Podczas wakacji, mieszkańcy będą mogli odpoczywać przy Odrze w specjalnie dostosowanej do tego przestrzeni. Do dyspozycji będzie m.in. 10 drewnianych leżaków, ufundowanych przez AB Foods Polska. Umowa została podpisana przez prezydenta Wadima Tyszkiewicza z przedstawicielami firmy 8 maja.

Kolejna atrakcyjna przestrzeń w Nowej Soli

Dzięki współpracy miasta oraz firmy AB Foods Polska, która w tym roku obchodzi swoje 10-lecie, Nowa Sól zyska kolejną ciekawą przestrzeń, a nowosolski port stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny dla mieszkańców oraz turystów. To przedsięwzięcie pokazuje, jak dobrze miasto może współpracować z firmami ze strefy przemysłowej, a same firmy, oprócz ofert pracy w Nowej Soli, mogą zaoferować dodatkowe atrakcje dla mieszkańców.


Przeczytaj również: Nowosolanie i pracownicy AB Foods pobiegli w szczytnym celu
Przeczytaj również: Lubuskie turystycznie. Rusza akcja „Odkryj lubuskie koleją”Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.