Aktualność Miasto Pracodawcy

Mikołajki w JOST

Imprezą Mikołajkową w JOST od lat rozpoczynamy przedświąteczny czas. Taki sygnał, że Boże Narodzenie tuż tuż…

Tym razem najmłodsze dzieci wybrały się z rodzicami do zielonogórskiej sali zabaw Arek – na czas tego niezwykłego spotkania zarezerwowanej specjalnie dla nich.

Poza szalonym skakaniem, bieganiem i zjeżdżaniem, najmłodsi malowali, rysowali, korzystali z atrakcji cieszących się zawsze popularnością na naszych imprezach, czyli balonowego zoo, malowania twarzy czy plecenia kolorowych warkoczyków.

Mikołajki w JOST Polska

Całość dopełniał pyszny słodki poczęstunek dla dzieci i rodziców. Kulminacyjnym punktem było oczywiście spotkanie z gościem imprezy – św. Mikołajem. A jak św. Mikołaj to i prezenty – wiadomo.

Dzieci starsze z niecierpliwością czekają na swoją imprezę w kolejną sobotę – będą pod okiem instruktorów szaleć w parku trampolin Skokoloco. No i też na pewno spotkają niezwykłego Świętego. Spotkanie z nim wywołuje przecież ogromne emocje bez względu na to czy ma się 3, 13, 33 czy 103 lata!

mikołajki w JOST rozdawanie prezentów

Taki to przedświąteczny klimat mamy w JOST…


Przeczytaj również: Okrągłe urodziny JOST Polska


 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.