Aktualność Pracodawcy Strefa Wydarzenia

Mikołajki w JOST Polska – część II

JOST zorganizował drugą część mikołajek dla dzieci. Nie zabrakło szaleństwa na trampolinach, gier, konkursów i św. Mikołaja. Zabawy było co niemiara!

W tym roku łamiąc naszą tradycję, zdecydowaliśmy się na organizację dwóch imprez mikołajkowych dla naszych JOSTowych dzieci. Pierwsza część dedykowana dla tych najmłodszych odbyła się w wynajętej specjalnie na tę okazję sali zabaw Arek w Zielonej Górze. Przeczytaj: Mikołajki w JOST

mikołajki w jost

Druga część imprezy odbyła się w ubiegłą sobotę w zielonogórskim parku trampolin Skokoloco. Zabawy było co niemiara! Dzieci poza standardowym szaleństwem na trampolinach brały udział w zorganizowanych specjalnie na tę okazję grach, konkursach i zabawach. Wśród nich znalazł się turniej zbijaka, konkurencja w bumper ball, przeciąganie liny, konkurs wsadów do kosza, wyścigi w basenie z gąbkami, konkurencje na torze przeszkód, warsztaty na deskach snowboardowych. Dla dzieci oraz ich rodziców czekał również słodki poczęstunek, który dodatkowo umilał aktywną zabawę.

mikołajki w jost

Pod koniec mikołajkowych szaleństw niespodziewanie pojawił się najważniejszy bohater imprezy – św. Mikołaj, który miał ze sobą słodkie podarunki!

mikołajki w jost

Skakanie na trampolinach okazało się atrakcyjną zabawą nie tylko dla JOSTowych dzieci, ale również dla odważnych rodziców. Z okazji do zabawy nie mogły nie skorzystać nasze koleżanki, które po raz pierwszy spróbowały synchronicznego salta w przód. Próba została zrealizowana. Nad jakością wykonania zobowiązały się jeszcze popracować….

To była bardzo udana impreza, która pozostanie w naszych wspomnieniach na długo!


Tagi
Czytaj więcej