Aktualność

Mikołajki w JOST!

Jedną z tradycji w JOST jest impreza mikołajkowa dla naszych dzieci. Od kilku już lat cieszy się dużą popularnością. W ubiegłą sobotę, dzięki przestronnej restauracji Platanova w Nowej Soli, mogliśmy bawić się wszyscy razem – blisko 190 pociech. Tych zupełnie maleńkich na rękach rodziców, tych raczkujących, kilkuletnich odkrywców – no i tych poważnych, bo nastoletnich!

Elfy i szczudlarze

Wśród atrakcji jak zawsze zabawy przy muzyce dla dzieci i rodziców, trochę tańca, spotkanie z elfami i szczudlarzem. Przygotowywaliśmy też ozdoby świąteczne oraz plakat, którymi przyozdobimy firmową choinkę i stołówkę. Była to fotobudka, gdzie zawsze jest mnóstwo chętnych.

Kręgle z kolei przyciągnęły nie tylko tych najstarszych. Część rodziców prawie nie opuszczała kręgielni, bo dzieci postanowiły odbyć intensywne treningi. Dmuchaniec wypełniony kolorowymi kulkami oraz kinect również cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Gość specjalny

Zajadaliśmy ciasta, słodycze, gofry i lody oraz mini pizzę. No i stały punkt programu na naszych imprezach mikołajkowych czyli czekoladowa fontanna – bez niej ani rusz. Był też mini teatrzyk a na koniec spotkanie z wyjątkowym gościem – Świętym Mikołajem! Jako, że dzieci w mijającym roku były grzeczne (tak głośno zapewniały) – nie zabrakło i prezentów.

W czasie imprezy my dorośli mieliśmy okazję sami stać się Mikołajami – zbieraliśmy pieniądze, które przeznaczymy na drobne prezenty dla dzieci z kożuchowskiego Domu Dziecka. Imprezę poprowadzili dla nas animatorzy z teatru LaBajla i aktorzy z krakowskiego teatru Groteska. Atrakcje dodatkowe przygotowała dla nas firma Adventure Quad. Serdecznie dziękujemy!


Tagi
Czytaj więcej