Aktualność Miasto Wydarzenia

Młoda Kariera w Interiorze. Ruszają zapisy na warsztaty

Już 14 maja w Parku Technologicznym Interior w Nowej Soli odbędą się pierwsze warsztaty dla młodzieży w ramach akcji Młoda Kariera – Młodzi On-Life. Trwają zapisy.

13 marca została podpisana umowa między Urzędem Marszałkowskim a Parkiem Interior z Nowej Soli, w ramach której przeprowadzone zostaną warsztaty pod hasłem „Młoda Kariera – czyli jak podbić świat swoimi pomysłami”. Jest to projekt skierowany do młodych ludzi z regionu, którzy chcą działać lokalnie, aktywnie rozwijać swoją karierę zawodową oraz poznać nowoczesne rozwiązania prowadzenia komunikacji w Internecie z wykorzystaniem dostępnych branżowych narzędzi i mediów.

Śledź na bieżąco profil facebookowy Młodzi On-Life lubuskie.

Konferencja Młodzi On Life Warsztaty Młoda Kariera


Przeczytaj również: Wystartował program Młodzi On-Life


12 kreatywnych spotkań w 12 lubuskich miastach

Projekt obejmie 12 lubuskich miast. Oprócz Nowej Soli, spotkania odbędą się w Gorzowie Wielkopolskim, Krośnie Odrzańskim, Międzyrzeczu, Słubicach, Strzelcach Krajeńskich, Sulęcinie, Świebodzinie, Wschowie, Zielonej Górze, Żarach i Żaganiu. Akcja ma trwać do 13 czerwca.

Warsztaty nie będą prowadzone ulgowo, mają profesjonalnie przygotować młodych do wejścia na rynek pracy, pokazać dobre praktyki i zaznajomić z nowoczesnymi narzędziami ułatwiającymi pracę m.in. w grupie. Z pewnością efekty takich spotkań będzie można zobaczyć już niedługo. Chociażby Strefa Nowa Sól poszukuje ambitnych i kreatywnych pracowników. Firmy chętnie inwestują w młodzież. Ofert pracy w Nowej Soli dla wchodzących na rynek jest coraz więcej.

Warsztaty lubuskie Młoda Kariera miasta


Przeczytaj również: Coraz mniej maturzystów decyduje się na studia


Pierwsze zajęcia Młoda Kariera w Nowej Soli

Pierwsze zajęcia odbędą się już 14 maja w Nowej Soli w Parku Interior. Podczas ośmiogodzinnych intensywnych warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie podejmować działania w ramach lokalnej społeczności czy jak budować zespół. Z młodzieżą pracować będą doświadczeni szkoleniowcy, eksperci i specjaliści w swojej branży, którzy przedstawią zagadnienia związane z reklamą, marketingiem, biznesem, finansowaniem projektów czy planowaniem celów i mierzeniem ich efektów.

Konferencja Młodzi On Life Warsztaty Młoda Kariera

Do programu zostali zaproszeni Park Technologiczny Interior w Nowej Soli, Park Naukowo-Technologiczny UZ w Zielonej Górze oraz Agencja Reklamowa Reprezentuj.com – Reklama i Wydarzenia z Zielonej Góry.

Zapisy trwają. Zachęcamy do kontaktu z rekruterami:

Agata Bubel dla lokalizacji: Nowa Sól, Świebodzin, Wschowa, Krosno Odrzańskie, Strzelce Krajeńskie, Gorzów Wielkopolski
e-mail: a.bubel@parkinterior.pl
tel: (68) 411 44 00
kom: 734 150 848

Łukasz Hoffman dla lokalizacji: Zielona Góra, Żary, Żagań, Międzyrzecz, Sulęcin, Słubice.
e-mail: L.Hoffmann@pnt.uz.zgora.pl
tel. 504070237


Przeczytaj również: NORD wręczył certyfikaty uczniom zielonogórskiego „Elektronika”


 


Tagi
Czytaj więcej