Aktualność Pracodawcy Strefa Wydarzenia

MTB Kaczmarek Electric – wręczenie nagród w Strefie [ZDJĘCIA]

Pracownicy fabryki Jost, Alumetal i Nord Napędy zostali nagrodzeni w specjalnej kategorii utworzonej właśnie dla uczestników ze strefy.

Wczoraj, 5 września 2017 r., w zakładzie Jost odbyła się uroczystość wręczenie nagród za rywalizację przedstawicieli Alumetal, Jost i Nord Napędy w IX etapie Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017 Nowa Sól. Pracownicy reprezentowali swoje firmy w dodatkowo utworzonej podkategorii w ramach wyścigu na dystansie MINI wynoszącym 31 km.

W rywalizacji pomiędzy firmami ALUMETAL-JOST-NORD NAPĘDY I miejsce zajął Bartosz Januszewski – reprezentant Jost Polska, który uzyskał wynik 01:19:36.  Tuż za nim z wynikiem 01:20:04 i II miejscem w naszej rywalizacji, dojechał Jarosław Sieledczyk  reprezentant Nord Napędy. III miejsce zajął Przemysław Łowczyński – reprezentant JOST Polska, który dotarł na metę z wynikiem 01:25:34!

Cała trójka otrzymała statuetki oraz nagrody. Podczas wręczenia nagród wyróżnieni zostali również Radosław Olejniczak oraz Artem Lehkyi -reprezentanci Alumetal, którzy ukończyli wyścig MEGA na 49 km!

Wśród pozostałych uczestników rozlosowane zostały nagrody pocieszenia. Jak stwierdzili pracownicy – trasa wyścigu była „raczej rekreacyjna”, jednak jeden moment okazał się bardzo dużym wyzwaniem. Chodzi o podjazd pod tor saneczkowy, który większość uczestników pokonała z wielkim trudem, podprowadzając rowery pod wzniesienie.

Udział w imprezie wszyscy uważają za fantastyczne doświadczenie i już planują kolejne wspólne wyzwania! Zobaczcie, jak wyglądała dekoracja i start:


Tagi
Czytaj więcej