Aktualność Pracodawcy

Nagrody z Biegu do Pustego Grobu rozdane!

Nagrody za udział w VII Biegu do Pustego Grobu rozdane!

Bieg do Pustego Grobu

O wydarzeniu Bieg do Pustego Grobu pisaliśmy już jakiś czas temu. To wielkie wydarzenie, które łączy wszystkich biegaczy w Wielkanocny czas. Na starcie 10 km biegu pojawiło się aż 861 osób. Wśród nich znaleźli się również przedstawiciele firm inicjatywy Nowa Praca. 19 pracowników z firm Mazel, Nord, Alumetal i JOST Polska zmierzyło się ze sobą w specjalnej kategorii Nowej Pracy.


Przeczytaj również: VII Bieg do Pustego Grobu za nami


Uczestnicy nagrodzeni

Dziś w firmie JOST Polska odbyło się wręczenie nagród dla najlepszej trójki zawodników. Pierwsze miejsce zdobył Roman z firmy JOST, drugie miejsce zajął Paweł z NORD, a trzecie miejsce na podium wywalczył Daniel również z firmy NORD. Podczas wręczenia nagród odbyło się także losowanie trzech dodatkowych nagród dla pozostałych uczestników rywalizacji. Dodatkowo na spotkaniu nagrodę otrzymał Łukasz, za koordynowanie całej imprezy wewnątrz firmy JOST Polska.


Przeczytaj również: Jak pomaga JOST?


Wszystkim uczestnikom gratulujemy! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku na starcie będzie Was jeszcze więcej.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.