Aktualność Pracodawcy

Najpiękniejsze bombki w Alumetalu

Jedną z tradycji Bożego Narodzenia jest choinka i jej przyozdabianie. Choinka bez bombek? Nie ma mowy! Zobacz, jakie prace konkursowe przygotowały dzieci pracowników firmy Alumetal.

Nie ma choinki bez bombek!

Bombka, czyli najpopularniejsza dekoracja choinkowa, w niektórych regionach Polski zwana też bańką, pięknie zdobi bożonarodzeniowe drzewka. Budzi podziw różnymi kształtami, fakturami i wzorami. Mieni się feerią barw, cieszy oczy, a do wnętrz wprowadza świąteczną magię.

W tym roku firma Alumetal Poland po raz pierwszy postanowiła zaprosić dzieci do wspólnego ubierania choinki firmowej. Zrodził się pomysł na konkurs na świąteczną bombkę bożonarodzeniową.


Przeczytaj również: Świąteczna niespodzianka dla czytelników portalu Nowa Praca!


Najpiękniejsze bombki w Alumetalu

W konkursie wzięły udział dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Technika wykonania prac była dowolna. Liczył się pomysł oraz użyte materiały. Uczestnicy konkursu nie zawiedli i wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Wszystkie bombki były piękne, starannie wykonane, oryginalne, wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi, niezwykle pomysłowe. Zostały one wykonane między innymi ze styropianu, papieru kolorowego, bibuły, tasiemek, cekinów, pinezek, aluminiowych zawleczek z puszek, makaronu, wełny, malowane farbami. Każda inna i niepowtarzalna, jak ich wykonawcy. Pięknie wykonane bombki nadały świątecznego blasku firmowej choince.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które podjęły trud wykonania niepowtarzalnych bombek choinkowych. Dziękujemy również rodzicom, którzy motywowali swoje pociech do wykonania tych wspaniałych prac. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, aby wśród tak wielu kolorowych, wykonanych różnymi technikami bombek, wybrać te najpiękniejsze. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wyróżnionym.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z pracami dzieci!

 

 


Tagi
Czytaj więcej